Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Hanimlar burun tikanikligi yasayan var mi aranizda resmen zor nefes aliyorum burnum surekli tikali
O soğuk algınlığıyla alakalıdır, hormon ilaçlarının öyle bir etkisi yok. Aksine prednol içtiyseniz onun faydası bile var. Geçmiş olsun. Transfer olmuş muydunuz?

Oldum pozitif aldim kese gorcm nasipse cuma gunu
Süper. Hay maşallah. Bebek vücut direncinizi düşürmüştür o zaman, çok normal. Vücudunuzda doğal olarak var olan direnci şimdi bebişiniz kullanıyor. O sebeple direnci artırmak için takviye besinler tüketebilirsiniz. Tabii bunları doktorunuza danışarak. 😊

Merhaba kızlar transfer sonrası 9. Günüm pembe akıntım oldu dün akşamda olmuştu var mı böyle olanınız ilk transferim pek tecrübem yok çok korkuyorum ya inşallah negatif birşey değildir

Merhaba kızlar transfer sonrası 9. Günüm pembe akıntım oldu dün akşamda olmuştu var mı böyle olanınız ilk transferim pek tecrübem yok çok korkuyorum ya inşallah negatif birşey değildir
Yerleşmeden dolayı oluşuyormuş o kanama benzeri şeyler. Hem de 9. gün. Yani bebiş iyice yerleşiyordur yerine de ondandır muhtemelen 😻

Ben şu an 7. günümdeyim ve yarından sonra artık kanama benzeri lekelenmeler görsem diye bekliyorum neredeyse 😂

Yerleşmeden dolayı oluşuyormuş o kanama benzeri şeyler. Hem de 9. gün. Yani bebiş iyice yerleşiyordur yerine de ondandır muhtemelen 😻

Ben şu an 7. günümdeyim ve yarından sonra artık kanama benzeri lekelenmeler görsem diye bekliyorum neredeyse 😂
Ağzına sağlık canım inşallah öyledir ya içim çok kötü oldu görünce acaba yarın sabah test yapsam idrarda belli olur mu ki yarın 10. Günüm zaten 12. Günde kan vericem

Ağzına sağlık canım inşallah öyledir ya içim çok kötü oldu görünce acaba yarın sabah test yapsam idrarda belli olur mu ki yarın 10. Günüm zaten 12. Günde kan vericem
Lekelenme de olduysa bence yap. Yüksek ihtimal çıkar. Ay hadi inşallah 😍

Kirmizi renkte olmadığı sürece korkmayın yerleşme kanaması olabilir. Benim de 9. günüm bugün ama herhangi bir lekelenme yaşamadım. ctesi de tahlil günüm sizinle aynıyız😊

Bu sondu kızlar ben artık denemiycem benim tüp bebek serüvenim bitti buda benim sınavımmış hamiş olan arkadaşlar bebişlerinizi benim içinde sevip koklayıp öpün sağlıcakla büyütün inşlh 😔😔😔😔😔
Neden vazgeçiyorsun maddiyat yoksa bile devlet destekli devam et pes etme vardır bir hayır vakti zamani

X