Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Bu sondu kızlar ben artık denemiycem benim tüp bebek serüvenim bitti buda benim sınavımmış hamiş olan arkadaşlar bebişlerinizi benim içinde sevip koklayıp öpün sağlıcakla büyütün inşlh

Kizlar hala inanamıyorum gölge gibi de olsa var dimi ? testin penceresi o kadar küçük ki bakarken kör olacam Eki Görüntüle 2819301
Bende heyecanlandım şimdi bunu görünce. Benim transferimde gecen pazartesiydi. Ben evde test yapmaya cesaret edemiyordum ama simdi heveslendim gerçi testim de yok benimte tahlil günüm cuma demisti doktor ama dayanamicam yarın gidicem

Bu sondu kızlar ben artık denemiycem benim tüp bebek serüvenim bitti buda benim sınavımmış hamiş olan arkadaşlar bebişlerinizi benim içinde sevip koklayıp öpün sağlıcakla büyütün inşlh
Oyle soyleme canim biraz zaman geçsin insan inan araştırmaya başlıyor insalalh rabbim doktoruna denk getirir de rast götürür bilmiyorum kac denemen oldu yasin kac benim 2 olumsuz denemem oldu ama iste bu da bizim imtihanımız demek ki insan denemek istiyor rabbim hem maddi hemde manevi anlamda güç versin inşallah

Benim 2. Denemmdi cnm yaşım 40 artık sabrım ve gücüm yok

Yarin direkt kanda baktir canım inşallah güzel haberler alırız benim evde vardı yapmicam diye sürekli söylenirken sabah şeytan dürttü resmen

Suan ilk üzüntü ve hayalkirikligi etkisi ile böyle düşünmen çok normal canım insan bir daha deneyip aynı sonucu almayi göze alamıyor. Ama daha 2.denemenmis yani çok duyuyoruz 4.5. Denemede hamile kalanları. Umut biz nefes aldıkça hep vardır biraz zaman geçsin fikrin isteğin değişecektir eminim. Hakkında hayırlısı neyse o olsun

Keşke değişse canım ama değişmiycek çünkü artık 40 oldum ben yurtdışında yaşıyorum ve almnyada yaptırmk istemiyorum türkiye daha gelişmiş bu konuda e durumda böyle olunca daha zor sürekli gitmk gelmk

Mutlaka öyledir canım aynı şehideyken bile gidip gelmek yoruyor insanı maddi manevi neler yaşadığını tahmin edebiliyorum. Ama yaş olarak geç olduğunu düşünme biraz dinlen ruhen kendini hazır hissettiğinde tekrar dene bence bu sefer klinigini doktorunu değiştirirsin yada öncekilerde denenmeyen şeyleri denersin. Her nasibin bir vakti vardır mutlaka dilerim seninki de vakti gelince olur

Çok tşkr ederim iyki varsınız destekleriniz burda yazdığınız bir cümle bile o kadar iyi geliyoki dediğin gb canm herşey kısmet benimde yolum burda bitiyor ama Allah büyüktür canım onun elindeyiz mucizeler hep var hayat devam ediyo eksik yada tam çok şükür ki çocuksuzda bir aileyim herhalimize bin şükür

benimde 2 denememdi ,41 yaşındayım.Bende artık denemem diyorum ama bir yandanda allahın hakkı 3 tür diyorum
zaman geçsin bakalım, 0 dan denemeye cesaret bulacakmyım
senin içinde hayırlısı olsun,çok okudum tedavilerden sonra normal gebelikleri allahtan ümit kesilmez
hakkımızda hayırlısı inşallah

Sakın öyle de me. Bak ben de aynı durumdaydim ve 3. Denemem de hayırlı sonuçlandı. Biliyorum zor ama maddi durumun elverişli ise lütfen kendini topla ve devam et..

Haklısın cnm Allah tan ümit kesilmez ne gelirse Allah tan hakkımızda hayırlısı

Hayırlısı olsun inşallah valla endişeler bekleyişler bitmiyor Allah hepimizin yardımcısı olsun evlatlarımızı bağışlasın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…