Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Konuları takip ediyorum ama her zaman cevap yazamıyorum. Hayırlı olsun Allah tamamını erdirsin inşallah🙏🌸Benim de bugün transfer günü hariç 7.günüm. Bugün normalde adet günümdü. Yoğun kasık agrısı ve bacak agrısı yaşadım şu anda geçti ama hiçbirseyim yok😊Göğüs hassasiyeti olmadı çok fazla arada sızlama oluyor , gündüz çok sıcaklama hissi çok nadiren de üşüme geliyor. Sanırım sizde de böyle belirtiler vardı değil mi?
Ben 6. gündeyim. İlk 3 gün yoğun bel-bacak-kasık ağrısı yaşamıştım. 4 ve 5'te hiçbiri kalmadı. Ama 6. günde yani bugün yeniden hafif kasık ve ağrısı başladı. Bir de meme hassasiyeti başladı kenarlardan. Adet günüme de daha 8 gün var. Hayırlısıdır inşallah.

Slm kızlar benimde bugün 7. Günüm 4. Gün embriyosu yarın test yapıcam lütfen benim için dua edin hamişler çok korkuyorum🙏🙏🙏🙏🙏🙏

canım hayırlı olsun,
beta değerlerini rica etsem yazar mısın, benimde yarın transfer sonrası 16. günüm ama henüz keseden söz edilmiyor
Canımm teşekkür ederim 🙏 ilk 9. Gün baktırdım 126.53tü 12. Gün 559.17 idi. 14.gün 1486.99 oldu. 16. Gün de keseyi gördük. Sanırım keseyi gösterme doktordan doktora değişiyor benim doktorum haftaya da çağırdı tekrar kese için kontrol amaçlı. 2 hafta sonra da kalp atışı dedi.

Canımm teşekkür ederim 🙏 ilk 9. Gün baktırdım 126.53tü 12. Gün 559.17 idi. 14.gün 1486.99 oldu. 16. Gün de keseyi gördük. Sanırım keseyi gösterme doktordan doktora değişiyor benim doktorum haftaya da çağırdı tekrar kese için kontrol amaçlı. 2 hafta sonra da kalp atışı dedi.
Tebrik ederim darısı biz bekleyenlere inşlh çok zor yarın ilk testimi yapıcam bakalım hayırlısı

X