Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Maşallah çok güzel artmış canım. Çok sevindim adına. Senden pozitif bekliyordum zaten

Kızlar selam hepinize bugün keseyi gördük 4.5mm 1 tane kesemiz var. Allah isteyen herkese nasip etsin bu mutluluğu. Darısı sizlerin başına bu arada bugün transferden sonra 16. Günüm.
canım hayırlı olsun,
beta değerlerini rica etsem yazar mısın, benimde yarın transfer sonrası 16. günüm ama henüz keseden söz edilmiyor

Kizlar 10.gun 118
12. Gun 212
14. Gun 500 çıkmış değerim cok şükür artik 12 nisanda kese için gideceğim insallah Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah
Konuları takip ediyorum ama her zaman cevap yazamıyorum. Hayırlı olsun Allah tamamını erdirsin inşallahBenim de bugün transfer günü hariç 7.günüm. Bugün normalde adet günümdü. Yoğun kasık agrısı ve bacak agrısı yaşadım şu anda geçti ama hiçbirseyim yokGöğüs hassasiyeti olmadı çok fazla arada sızlama oluyor , gündüz çok sıcaklama hissi çok nadiren de üşüme geliyor. Sanırım sizde de böyle belirtiler vardı değil mi?

Benim de 8. günüm transfer günü hariç. Bugun regl günüm benzer belirtileri ben de yaşadım bir de bugün aniden dişlerim sızlamaya başladı sıcak soğuk bir şey yemediğim halde. insan her şeyi belirti sanıyor galiba kafayı yicem

Benim de ilk denemem olduğu için belirti arasam mı aramasam mı tam anlayamadımİnşallah tutunmuştur sağlıkla diyorum. Tabi ki tamamen düşünmemek imkansız ama çok düşünüp kafayı yesek de olacak olan değişmeyecek

Ateş gerçekten oluyor.Ates nedeniyle oluyor o üşüme bence. Göğüs hassaslığı çok sonra başlıyor. Hamileliğin 5.haftasinda başlıyor. Adet günleri gelincede kasik ağrısı oluyor. Sizin yazdiklarinizdan farkli olan tek şey aşırı halsizlik olmuştu bende. Belirtileriniz tutuyor.Hayirlisi olsun inşallah

Çok teşekkür ederim Halsizlik de öğlen biraz oluyor gibi de onda da uyuyorum 1-2 saat toparlanıyorum. İnşallah nasibimde vardır çok dua ettim elimden geldiğince dinlenmeye çalıştım, az kaldı öğrenmeye hayırlısıyla ..Sizin de Allah tamamını erdirsin inşallah sağlıkla kucağınıza alın

Evet bencede 5 günden itibaren adet ağrısı başladı hatta o kadar vardıki ben tutmadı diye düşünmüştüm insallah Rabbim herkese nasip eder insallahhhh

Yaa aynı Amin teşekkür ederim. Dua etmek çok önemli gerçekten ilk denememde dua etmemiştim. Tutmadıda zaten. İkincide hergun dua ettim. Psikolojik olarakta rahatlatıyor.

ilkinde ben de çok belirti aramadım zaten 9. gün idrarda negatif görmüştüm kanı bile beklemedim :) ama işte 2. olunca daha çok umutlaniyor insan kendini daha çok dinliyor. Tabi olacaksa belirti olmadan da olur nasip her şey

Doğru haklısınız. Ben de özellikle idrar testi hiç almadım bile. Kafamı ona takmak istemiyorum. İnşallah güzel olur hersey iyi düşünmeye çalışalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…