Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Bende 5 deneme yaptım hepsindede 5 gün kullandım. Bence doktoruna güven o ne diyorsa onu yap.
Onunla alakası yok yanş sanırım dimi işte korkuyorum ya cok korkuyorum gerçekten yine negatifi görmekten :KK43: doktoruma cok güveniyorum ama işte insan bir türlü rahat edemiyor :)

8. günüm bugün 3.gun embriyosu olduğu için yapsam bile çıkmayabilir erken daha sanırım. Senin kaçıncı gün idrarda çıkmıştı canim?
Benim de transfer hariç 6. günüm. Ve 3. Gün embriyoları olduğu için çıkmaz diye hiç bakmayayım diyorum. Zaten çıksa bile cesaret edemiyorum, o ayrı mesele 😁

Benim de transfer hariç 6. günüm. Ve 3. Gün embriyoları olduğu için çıkmaz diye hiç bakmayayım diyorum. Zaten çıksa bile cesaret edemiyorum, o ayrı mesele 😁
Aynen canım çıkmazsa ilaçları iğneleri kullanmak zulüm gibi olacak o yüzden bakmak istemiyorum ben de 🙂 ilk transferimde 9. gün erken gebelik testi yapmıştım çıkmamıştı ilaçları kullanmak çok zor gelmişti. suan gerçi istesem de elimde test yok netten sipariş vermistim belki yaparım diye hala gelmedi 😁

Soylemediler haftaya ogrenicez anlamadım hic birsey peki ilk tedaviyle ikinci arasinda ne fark oluyor ne uyguluyorlar biliyormusun
Yani bir açıklama yapmaları lazımdı çok ilginç. Benim ilkinden farklı olarak histeroskopi yapıldı rahime çizik atıldı bir de intralipid serum kullandım gebelik serumu da deniyormuş ona.

Merhaba herkese bugün benim 8. Günüm transferden sonra ve inanılmaz bel ağrım var.Kasıklarımda da agrilar var ilaçlardan mı regl gelecek ondan mi bebisten mi kestiremiyorum günler geçmiyor bir türlü🙄

X