Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Anladim canım belki embriyo kalitesi ile ilgiliydi seninkiler. Benim ilk deneme taze 1.kalite tek embiryo idi ama tutmadı 2.sinden önce histeroskopi oldum farklı şeyler denedi doktorum bu sefer 2 tane 1.kalite konuldu ama bakalım. Geride 4 tane daha var dondurulmuş
Hayırlı olsun canım inşallah güzel haberler alacaksın 🙏🥰

Kızlar merhaba ben 27 nisanda transfer olucam ama daha öncesinde 2 negatifim var aklıma takılan bir şey var prednol herkes kullandı mı ben bağışıklıkla ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorum ama doktorum prednol vermedi bana istesem verir mi acaba
Ben hazırlık aşamasından itibaren kullanıyorum prednolü

Bazı merkezler kullanıyor bazıları kullanmıyor ben de anlamadım ama diğer iki transferim hep kaliteli embriyolardı şimdi korkuyorum acaba o yüzden mi olmuyor diye 😢
Embriyo kaliteli ise rahimde sıkıntı yoksa en önemlisi nasibinde varsa oluyor. Benim de çok kaliteli embriyolarım negatif le boş gebelik le kalp durmadıyla sonuçlandı Bi tane de kızım oldu şimdi tekrar tuttu inşallah bunda da sıkıntı yaşamam. Ama rabbim nasip edecekse orta kalite hatta tutmaz dedikleri embriyo bile tutuyor

Embriyo kaliteli ise rahimde sıkıntı yoksa en önemlisi nasibinde varsa oluyor. Benim de çok kaliteli embriyolarım negatif le boş gebelik le kalp durmadıyla sonuçlandı Bi tane de kızım oldu şimdi tekrar tuttu inşallah bunda da sıkıntı yaşamam. Ama rabbim nasip edecekse orta kalite hatta tutmaz dedikleri embriyo bile tutuyor
Tabiii nasip her şeyden önce ama işte insan her şeyi düşünüyor 😊 hiç bir şey atlanmasın istiyorum bilinen rahimde bir problem yok zaten bizim erkek faktörü eşimin sperm sayısı az ama şimdiki doktorum tekrar rahim filmi çekip bakmak istedi bazen transfer sonrası yapışıldık olabiliyormuş

Kızlar selam hepinize bugün keseyi gördük 🥰 4.5mm 1 tane kesemiz var. Allah isteyen herkese nasip etsin bu mutluluğu. Darısı sizlerin başına 🙏🙏 bu arada bugün transferden sonra 16. Günüm.
Gözünüz aydın. Sağlıcakla doğurmayı ve güzel bir ömür geçirdiğini görmeyi nasip etsin Rabbim size. 🙏😍

Kızlar selam hepinize bugün keseyi gördük 🥰 4.5mm 1 tane kesemiz var. Allah isteyen herkese nasip etsin bu mutluluğu. Darısı sizlerin başına 🙏🙏 bu arada bugün transferden sonra 16. Günüm.
Ohh maşallah canım ne güzel 😍 darısı bizlere olsun inşallah suan hayali bile güzel geliyor neler hissettiğini tahmin edebiliyorum😊 sağlıkla büyüsün 🤲

Çok sevindim canım Allah kucağına almayı nasip etsin🙏 darısı da bizlerin başına inşallah 🥰
Amin canım inşallah sıra sizlerde 🙏🙏
Eşime diyorum ki hadi gidelim orda bekleyelim 😂 bu günü bekleyene kadar zaten zaman nasıl geçti daha doğrusu geçmedi bir ben biliyom 🤣
Sabah 9 daydı benimde randevum hiç uyuyamadım erkenden gittik 🙈🙈 zaman geçmiyormuş gerçekten 3 ayı doldurmadan rahat edemicem sanırım ben 🥰

Ohh maşallah canım ne güzel 😍 darısı bizlere olsun inşallah suan hayali bile güzel geliyor neler hissettiğini tahmin edebiliyorum😊 sağlıkla büyüsün 🤲
O kadar heyecanlı ki neler hissettiğini algılayamıyorsun bile rüya mı hayal mi gerçek mi sorguluyorum 🙈 allahım isteyen herkese bu duyguları yaşatsın 🙏🙏

O kadar heyecanlı ki neler hissettiğini algılayamıyorsun bile rüya mı hayal mi gerçek mi sorguluyorum 🙈 allahım isteyen herkese bu duyguları yaşatsın 🙏🙏
Bide birçok kişiye söylemedik daha mesela babam bugün keseden sonra öğrenecek onlara söylemenin heycanı da ayrı sardı beni 😂

X