Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

selam kızlar bende çok heycanlıyım adet olmam gerekiyordu ama hala olmadım :KK43: bu ay olacağım transfer adet söktürücü mü içsem beklesem mi :)

Seni çok iyi anlıyorum canım hepimiz aynı sıkıntılardan geçiyoruz maalesef. Ama gerçekten pozitif düşünmek çok etkiliyor insanı. sen duanı et ilacını kullan oluruna bırak. Hayırlısıysa olacak zaten
Maalesef negatif isin daha da kotusu 7 tane dondurulmusum vardi onlarda imha olmus onlara guveniyordum yine basladigim yere dondum ustelik daha bozuk moral ve umitsizlikle

Kızlar merhaba ben 27 nisanda transfer olucam ama daha öncesinde 2 negatifim var aklıma takılan bir şey var prednol herkes kullandı mı ben bağışıklıkla ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorum ama doktorum prednol vermedi bana istesem verir mi acaba
Bende 5 deneme yaptım hepsindede 5 gün kullandım. Bence doktoruna güven o ne diyorsa onu yap.

Kızlar merhaba ben 27 nisanda transfer olucam ama daha öncesinde 2 negatifim var aklıma takılan bir şey var prednol herkes kullandı mı ben bağışıklıkla ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorum ama doktorum prednol vermedi bana istesem verir mi acaba
Ben kullanmıştım transfere 6 gün kala verdi sadece 5 adet içmiştim.

X