Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Degerin gayet güzel ikiye de katlamis zaten canım farklı merkezde yaptırmış bile olsan çok fazla fark etmemistir zaten gerekli görse doktorun da mutlaka tekrarla derdi ama için rahat etmeyecekse bir daha yaptır erkekler bizi anlamıyor pozitif görsek bi daha yapalım deriz keseyi görsek kalp atışı duymadan içimiz rahat etmez annelik böyle bir şey demek ki 😊
Aynen katılıyorum ya evet için rahat etmesi için yapmak istiyorum ama çok kararsızım korkuyorum galiba ya artmazsa diye 🤦‍♀️

Kizlar yuregime ver olun lutfen bugun 12. Gun transferin ama 14. Gun test dedi doktor 8. Gunden beri ara ara lekelenmem var aglamakdan Bi gal oldum elimde degil 7 yıllık caba yoruldum
Korkma canim benimde lekelenme hatta kanamam oldu ama hamileyim.yuregini ferah tut sakin strese girme

Aynen katılıyorum ya evet için rahat etmesi için yapmak istiyorum ama çok kararsızım korkuyorum galiba ya artmazsa diye 🤦‍♀️
Yüksek sayılacak bir değerle başlamış ve 2 ye katlamis neden artmasın canim ama keseye kadar bu şüphe ile olacağına yaptır bence için rahat etsin gönül rahatlığı ile bebeğini görmeyi beklersin ondan sonra inşallah 😊

Cok tesekkur ederim yardimlarnizdan dolayi o kadar yoruldum ki yıllardır cirpin cirpin cirpin artık ne yapcagimi sasirdim
Seni çok iyi anlıyorum canım hepimiz aynı sıkıntılardan geçiyoruz maalesef. Ama gerçekten pozitif düşünmek çok etkiliyor insanı. sen duanı et ilacını kullan oluruna bırak. Hayırlısıysa olacak zaten

Anladim canım. benim de olacam diye ödüm kopuyor şu 4 gün de geçseydi bir hayırlısı ile. Cumartesi günü yasak var cikip tahlil yaptiramam sanırım cuma öğleden sonra kan vermeyi düşünüyorum varsa çıkar herhalde 11. günde
Bana da doktor 13.gun yap demişti ben 12.gun yaptım. 11de de çıkar tabi

Kızlar keseye neye göre çağırıyorlar? Betanin belli bir seviyede mi olması lazım. Doktorum sadece ilaca devam et çarşamba günü tekrar yap dedi. Kese için bir şey demedi

Bana da doktor 13.gun yap demişti ben 12.gun yaptım. 11de de çıkar tabi
3. gün embriyosu olduğu için tereddüt ediyorum biraz ama varsa az da olsa çıkar diye düşünüyorum. Bugün 8. günüm belirti diyebileceğim hicbir sey yok tutunmadilar diye korkuyorum 🙁 belirtisi olmadan ümitsiz bi sekilde pozitif alanlar var mıdır acaba

3. gün embriyosu olduğu için tereddüt ediyorum biraz ama varsa az da olsa çıkar diye düşünüyorum. Bugün 8. günüm belirti diyebileceğim hicbir sey yok tutunmadilar diye korkuyorum 🙁 belirtisi olmadan ümitsiz bi sekilde pozitif alanlar var mıdır acaba
Çok okuyoruz canım belirtisi olmadan pozitif olanı. Belirti arama kan testinde nasılsa çıkacak. Ben önceki 2 negatifimde tüm belirtileri yaşadım yine olmadı. Hatta sonuç direkt 0di

Çok okuyoruz canım belirtisi olmadan pozitif olanı. Belirti arama kan testinde nasılsa çıkacak. Ben önceki 2 negatifimde tüm belirtileri yaşadım yine olmadı. Hatta sonuç direkt 0di
inşallah öyledir canım. senin 3.denemede oldu sanırım peki doktorun ilk 2 denemeden farklı olarak herhangi bir şey yapmış miydi bundan önce?

Aslında değerin yüksekliği değil güzel katlanması önemli olan arkadaşımın 12nci gün değeri 146 idi 2 gün sonra 279 oldu ikizlere hamile hiç belli olmuyo yani

inşallah öyledir canım. senin 3.denemede oldu sanırım peki doktorun ilk 2 denemeden farklı olarak herhangi bir şey yapmış miydi bundan önce?
Ben 2 negatiften sonra doktorumu değiştirdim. Devlet hastanesinde yaptırmıştım. Bana transfer yaparken kalitesini bile söylemediler belki de tutmayacak olanları yaptılar. Olmadığında da her şey yolundaydi ama neden böyle oldu anlamadık dediler. Orada dondurulmuşlarim var ama ona rağmen sıfırdan başladım tedaviye

Kızlar merhaba ben 27 nisanda transfer olucam ama daha öncesinde 2 negatifim var aklıma takılan bir şey var prednol herkes kullandı mı ben bağışıklıkla ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorum ama doktorum prednol vermedi bana istesem verir mi acaba

Ben 2 negatiften sonra doktorumu değiştirdim. Devlet hastanesinde yaptırmıştım. Bana transfer yaparken kalitesini bile söylemediler belki de tutmayacak olanları yaptılar. Olmadığında da her şey yolundaydi ama neden böyle oldu anlamadık dediler. Orada dondurulmuşlarim var ama ona rağmen sıfırdan başladım tedaviye
Anladim canım belki embriyo kalitesi ile ilgiliydi seninkiler. Benim ilk deneme taze 1.kalite tek embiryo idi ama tutmadı 2.sinden önce histeroskopi oldum farklı şeyler denedi doktorum bu sefer 2 tane 1.kalite konuldu ama bakalım. Geride 4 tane daha var dondurulmuş

Kızlar merhaba ben 27 nisanda transfer olucam ama daha öncesinde 2 negatifim var aklıma takılan bir şey var prednol herkes kullandı mı ben bağışıklıkla ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorum ama doktorum prednol vermedi bana istesem verir mi acaba
Ben 5 kez tüp bebek bebek yaptırdım hiçbirinde de kullanmadım canım gerek görse verirdi doktorun bence.

Ben ilkinde de bunda da kullandım canım normalde bağışıklık ile ilgili bilinen bir sorun yok ama doktorum ikisinde de kullanmami istedi. kendisi gerekli görse verirdi sanırım

Ben 5 kez tüp bebek bebek yaptırdım hiçbirinde de kullanmadım canım gerek görse verirdi doktorun bence.
Bazı merkezler kullanıyor bazıları kullanmıyor ben de anlamadım ama diğer iki transferim hep kaliteli embriyolardı şimdi korkuyorum acaba o yüzden mi olmuyor diye 😢

Ben ilkinde de bunda da kullandım canım normalde bağışıklık ile ilgili bilinen bir sorun yok ama doktorum ikisinde de kullanmami istedi. kendisi gerekli görse verirdi sanırım
Transfer öncesi mi kullanılıyor canım rahim filmi icin gittiğimde sorayım bi olmazsa doktoruma

X