Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Evet olmama sebebiniz belli miydi? Daha öncekiler başarısız mı olmuştu? Baktım da en baştaki tabloya, 3. Denemenizmiş benimki gibi
Sperm ileri hareketli azdı. Ilk ikisini tepecik hastanesinde yaptırdım ve hiç memnun kalmadım. Direkt negatif aldım sonuçları

Kizlar yuregime ver olun lutfen bugun 12. Gun transferin ama 14. Gun test dedi doktor 8. Gunden beri ara ara lekelenmem var aglamakdan Bi gal oldum elimde degil 7 yıllık caba yoruldum

Kizlar yuregime ver olun lutfen bugun 12. Gun transferin ama 14. Gun test dedi doktor 8. Gunden beri ara ara lekelenmem var aglamakdan Bi gal oldum elimde degil 7 yıllık caba yoruldum
Rutin adet gününüze yaklaşmadıysanız bu lekelenmeler tutunmamın belirtisi oluyor genelde. Siz bence bu kadar stresle bekleyeceğinize evde kendiniz bir test yapın. Sonra 14. gün tekrar kana baktırırsınız.

Bu arada bugün transfer günü hariç 5. günümdeyim. He bir de kabızlık sorunu yaşadınız mı transferden sonra? Şu ilaçlar mı yapıyor acaba? Ben ki normalde de çok kabız olmam ama bu dönem özellikle kayısı kompostosu yapıp içtiğim halde her gün çıkamıyorum. Sizde de oluyor mu böyle şeyler?
Evet kabızlık oluyor bana da herhangi birşey vermediler. Zaten çokta muhatap olmuypr hemşireler :)) salak saçma insalar yahu. Bende kefir activia falan deniyorum zorlamıyorm kendimi

Rutin adet gününüze yaklaşmadıysanız bu lekelenmeler tutunmamın belirtisi oluyor genelde. Siz bence bu kadar stresle bekleyeceğinize evde kendiniz bir test yapın. Sonra 14. gün tekrar kana baktırırsınız.
Adetten cok once basladi lekelenme

Bu arada bugün transfer günü hariç 5. günümdeyim. He bir de kabızlık sorunu yaşadınız mı transferden sonra? Şu ilaçlar mı yapıyor acaba? Ben ki normalde de çok kabız olmam ama bu dönem özellikle kayısı kompostosu yapıp içtiğim halde her gün çıkamıyorum. Sizde de oluyor mu böyle şeyler?
Benim de oluyor canım eskiye nazaran daha az çıkıyorum progesteron hormonu yan etkisi olarak kabızlık olabilirmiş bir de ben de mide bulantısı da oluir fitil ve iğne olarak kullanıyorum. Kuru kayısı yiyip su içiyorum sürekli ama çok sıkıntı yaşarsan duphalac da kullanabilirsin

Canim lekelenme icin birsey dedi mi dr ya da ekstra ilac verdimi cok az kalmis cars mi test

X