Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Pozitif sonuc alan arkadaşlara bir sorum var. Regl gününüz geldiğinde regl olacakmis gibi hissettiniz mi regl belirtileri yaşadınız mı ?
Normal reglm de çok fazla belirti yaşamam zaten ama lekelenmem regl dönemimde olmuştu o yüzden endişe etmiştim biraz

Benim de bugün yarın regl zamanım belirtilerini yaşıyorum ama ilaçları kesmeden olmam herhalde dimi ? test günüme daha 4 gün var
Yok canım ilaçları kesmeden olmazsın. Ben regl günüm ve bir gün öncesinde o kadar kasık ve bel ağrım oldu ki patlayıp gelecek sandım

Yok canım ilaçları kesmeden olmazsın. Ben regl günüm ve bir gün öncesinde o kadar kasık ve bel ağrım oldu ki patlayıp gelecek sandım
Anladim canım. benim de olacam diye ödüm kopuyor şu 4 gün de geçseydi bir hayırlısı ile. Cumartesi günü yasak var cikip tahlil yaptiramam sanırım cuma öğleden sonra kan vermeyi düşünüyorum varsa çıkar herhalde 11. günde

Kızlar tekrardan selam hepinize
Transferin 11nci günü yani 3 nisanda 437,8 çıktı, bi de bugün verdim 5 nisanda o da 746 çıktı. Doktora bugün kan verdiğimi söylemedim:) Sizce artış nasıl? Cumartesi kese için çağırdı.

Benim de bugün yarın regl zamanım belirtilerini yaşıyorum ama ilaçları kesmeden olmam herhalde dimi ? test günüme daha 4 gün var
Lekelenmem olunca bende doktoruma yazmıştım ilaçları kullanırken zaten adet olmazsın dedi lekelenme de çok normal demşti ama transferden sonra bana hepsini saydı bel baş ağrısı adet olcakmış gibi sancılar hatta kanama bile olabilirsin bu sonucu etkilemez demişti rahat olun bebişinz için bol dua edin onların sizin sevginize hissedeşinize ve duanıza ihtiyacı var

Harika bence çok güzel katlanmış e zaten kese için de çağırmış inşallah güzelliği görceksinz

inşallah öyledir canım beklerken insan her belirtiye takılıyor korkuyor iste 4 gün çabucak geçse hayırlısı ile öğrensek keşke

Kizlar merhaba iyi geceler size bir sorum var şimdi benim 10 gun degerim 118.30
12 gün degerim 212.91 cikti ilkini bahcecide ikinciyi medikalparkta verdim bugun doktoruma sordum deger gayet güzel 12 nisanda kese muayenesi için bekliyorum dedi ama benim için rahat etmiyor yarin gelir kan vermek istiyorum ama Esim takmış durumda öküz altında buzağı arama vermeyeceksin diyor cok kararsizim ya bana göre degerim ne iyi ne kötü ama doktor ısrarla guzel diyor farklı kliniklerde verdiğim içinde biraz fark edermiş napicam bilmiyorum

Degerin gayet güzel ikiye de katlamis zaten canım farklı merkezde yaptırmış bile olsan çok fazla fark etmemistir zaten gerekli görse doktorun da mutlaka tekrarla derdi ama için rahat etmeyecekse bir daha yaptır erkekler bizi anlamıyor pozitif görsek bi daha yapalım deriz keseyi görsek kalp atışı duymadan içimiz rahat etmez annelik böyle bir şey demek ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…