Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

İnşallah canım

Lekelenme dışında hiçbir belirtim olmadı pozitifi gördüm yarın kese muayenesine gideceğim ve hala dün anneme diyorum ki anne hamileyim diyemiyorum çünkü hiç belirtim yok Annem bana çekmişsin dedi bende sana hamileyken hiç belirtim olmadı dedi

Kasik batmasi sanci gogus acimasi hicbiri olmadimi canim?:))hakkaten kisiye gore degsyr belirti

Canim benim de 7. günüm 4 ve 5. gun kasik batması falan bende de kalmadı suan sadece ayaklarım ve bacaklarım ağrıyor üşüyor. Onun dışında sanki transfer olmamisim gibi hissediyorum ben de. Ama bunlara takılmamak lazım hiç belirti yaşamadan hamile olan çok kişi var. bizimkiler de inşallah öyledir moralimizi bozmaya gerek yok minnaklar bizimleyse üzmeyelim onları da :)

Benimde 2.5 seneyi geçti 3 olmak üzere. Hep negatif testler gören ben seni çok iyi anlıyorum. Benim hiç aşılamam galan yok direk tüp bebek yaptırdık. Güzel düşün pozitif düşün. Herşey güzel olucak inşallah

Aaa ciddi mi kaçırmışım ne zaman yaptın idrarda? çok tebrikler çok sevindim içimden geçiyordu senin tutacağı zaten sağlıkla al kucağına
7. Gun ve 10.gun yaptm cnm bugun yani innsallah dogrudur kan da iyi cikarAllah razi olsn herkesin guzel haberlerini alalim insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…