Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

İnşallah canım benim 🙏❤️ tavsiyelerini için çok teşekkür ederim 🙏 ❤️ sende gebesin sanırım sağlıkla al bebeğini kucağına 😍
Evet canım şükür ilk denememde tuttu. Rabbim hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin. 🙏🌸 bol su iç. Ben gece bile suya uyanıyordum. ☺️ Bol bol gülmeyide ihmal etme. Olumlu düşün 🙏. Yanında birinin olması bence büyük etken. Benim kuzenim vardı transfer olduğumu bile unutuyordum. 🌸

Canım sonuç çıktı mı ? Merak ettim seni 🌸
Çıktı canım 😔
Değerim 9,76 dan 8,71e düşmüş 😔🤷‍♀️Doktorumla konuştum beklediğimizden düşük ama ilaçları kesmeyelim çarşamba tekrar bakalım dedi. 30-40ın üzeri olsa normal diyebilirdik dedi. Muhtemelen kimyasal olup kendiliğinden düşmeye devam edecek mi yoksa herhangi bir dış gebelik mi var onu tespit etmek istedi. Sonuç olarak negatif 😔hayırlısı buymuş demekki 🤷‍♀️

Çıktı canım 😔
Değerim 9,76 dan 8,71e düşmüş 😔🤷‍♀️Doktorumla konuştum beklediğimizden düşük ama ilaçları kesmeyelim çarşamba tekrar bakalım dedi. 30-40ın üzeri olsa normal diyebilirdik dedi. Muhtemelen kimyasal olup kendiliğinden düşmeye devam edecek mi yoksa herhangi bir dış gebelik mi var onu tespit etmek istedi. Sonuç olarak negatif 😔hayırlısı buymuş demekki 🤷‍♀️
Canım Allah gönlüne ferahlık versin. üzücü bir durum benimde öyle oldu. 8. Günde 16,43dü 10. Gün 16.01 düştü doktorum kimyasal gebelik olduğunu söyledi dünyam başıma yıkıldı gibi hissettim ilaçları bırakınca 2 gün sonra adet oldum. Ama şimdi daha güçlü kalktım ayağa sen de öyle yap. Bir dahaki sefer daha güzel olacak inşaallah ikimiz içinde ❣️

Çıktı canım 😔
Rabbim hayırlısını versin inşallah üzülmeyin demek çok zor ama Allah daha büyük bir acı yaşatmasın. Benim en büyük duamdır yokken yok diyebiliyoruz ama o kalbi duyduktan sonra kaybetmek daha büyük bir acı. Rabbim varken evlat acısı yaşatmasın. İnşallah güzel haberler alırsınz

Çıktı canım 😔
Hakkında hayırlısı olsun canım rabbim bizi bizden daha çok düşünendir. Elbet bi sıkıntı vermişse daha güzelini vereceği içindir. Üzülme diyemem zor bir durum. Ama bu yolda pes etmek yok. Rabbim yar ve yardımcın olsun. 🙏

Canım Allah gönlüne ferahlık versin. üzücü bir durum benimde öyle oldu. 8. Günde 16,43dü 10. Gün 16.01 düştü doktorum kimyasal gebelik olduğunu söyledi dünyam başıma yıkıldı gibi hissettim ilaçları bırakınca 2 gün sonra adet oldum. Ama şimdi daha güçlü kalktım ayağa sen de öyle yap. Bir dahaki sefer daha güzel olacak inşaallah ikimiz içinde ❣️
Ayy resmen aynı yoldan geçmişiz çok sağol canım valla 🙏🥰 hayırlısı buymuş doğru zaman değilmiş demekki diyorum başka birşey gelmiyor elimden 🤷‍♀️ İnşallah en kısa zamanda ikimiz de güzel haberleri alırız 🙏

Ayy resmen aynı yoldan geçmişiz çok sağol canım valla 🙏🥰 hayırlısı buymuş doğru zaman değilmiş demekki diyorum başka birşey gelmiyor elimden 🤷‍♀️ İnşallah en kısa zamanda ikimiz de güzel haberleri alırız 🙏
Insallah kizlar hayırlı haberler verceksinuz en kisa zmnda inaniyorum🍀

Rabbim hayırlısını versin inşallah üzülmeyin demek çok zor ama Allah daha büyük bir acı yaşatmasın. Benim en büyük duamdır yokken yok diyebiliyoruz ama o kalbi duyduktan sonra kaybetmek daha büyük bir acı. Rabbim varken evlat acısı yaşatmasın. İnşallah güzel haberler alırsınz

Hakkında hayırlısı olsun canım rabbim bizi bizden daha çok düşünendir. Elbet bi sıkıntı vermişse daha güzelini vereceği içindir. Üzülme diyemem zor bir durum. Ama bu yolda pes etmek yok. Rabbim yar ve yardımcın olsun. 🙏
Cumartesi günü değerim düşük çıkınca hep öyle dua ettim, sağlıkla ilerleyecekse artsın dedim değerim. Kısmet değilmiş demekki 🤷‍♀️ Geride donmuşlarım var çok şükür. İnşallah onlarla alırım güzel haberi ilerleyen aylarda 🤲

Kızlar merhabalar 🙋🏼‍♀️ cuma saat 14.00da transfer olucam 5. Gün 2 embriyo dualarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum 🙏❤️
Rabbim pozitifi gormeni nasip etsin inşallah😍 avakado ve ananas yedim hergun surekli yatmadim hergun kisa yuruyusler yaptim bol su ictim mandalin ve portakal suyu skip ictim hergun proteinden zengin beslendim gun icinde cig.kuruyemiş ve ceviz cok yedim.. ve cok inandim olacak dedim rabbime sukurler olsun oldu☺️

Cumartesi günü değerim düşük çıkınca hep öyle dua ettim, sağlıkla ilerleyecekse artsın dedim değerim. Kısmet değilmiş demekki 🤷‍♀️ Geride donmuşlarım var çok şükür. İnşallah onlarla alırım güzel haberi ilerleyen aylarda 🤲
İnşsllah canım bak çok şükür dondurulmuş da varmış. Tekrar baştan başlamak zorunda da değilmişsin. Hiçbirimiz bilemeyiz ne olacağını. O yüzden her şeyin hayırlısı. Bende hep dualarımda hayırlısı ise olsun derim hayırlı değilse hayra çevir derim. İnşsllah çok güzel sonuçlar alıcaksın. 🙏

Arkadaşlar çok teşekkür ederim, hepiniz çok güzel şeyler yazmışsınız. Acayip moral buldum. Kalitede bile sorun görmedi doktor. Şu an bana transfer edilen embriyoların ikisinin de kalitesi yüksek dedi. Ama 5. günü karnımda gördüler mi işte onu

Canim neden dusuk diyorsun benimde sebepsiz ilk denemede oldu cok sukur kendini oyle sartlama her şey nasip tup bebek vesile olmasina.. rabbim cok buyuk.. sanirm sende kalite sorunu da var buda sureci olumsuz etkileyebiliyor tabi takviyelerde hallolacaktir o da inşallah rabbim yuzunu gldursun

Allah aşkına kim diyor sebepsiz tutma ihtimali düşük die. Benim doktorum şansınız daha çok dedi. Benim de sebepsiz infertilite ilk denemem ve şükür tuttu. Böyle şeylere kulak asmayın bence. Olumlu düşünün 🙏.

Ya evet bencede umutsuzluğa kapılmayın, ne olacağı belli olmuyorki bozmayın moralinizi.

Bir de benim ilk 4 gün yani 31 Mart-4 Nisan arası ağrılarım falan oluyordu. Kasıkta, belde, bacakta. Bir de ateş basıyordu falan. Şimdi beşinci gün ve bende belirti kalmadı. Sanki hiç transfer olmamışım. O kadar hormon ilacı içmiyorum, fitil almıyorum falan. O yüzden en baştaki hevesim pek kalmadi gibi. Acaba içinizden benim gibi hiçbir belirtisi olmayıp sonuçta pozitifi gören oldu mu? Cidden çok merak ediyorum.

Merhabalar daha oncede bu siteden sormustum sagolsun bir arkadas cevap vermisti yinede sorayim cunkigun gectikce adetim dahada artti 16 gundur Adet oluyom transferim oldu tutmadi ondan sonra adet tarihimde adet gordum ama bu kadar gun gelmesi normalmi sizki yenimi yaptiniz adet kacgun surer sizce

Merhabalar daha oncede bu siteden sormustum sagolsun bir arkadas cevap vermisti yinede sorayim cunkigun gectikce adetim dahada artti 16 gundur Adet oluyom transferim oldu tutmadi ondan sonra adet tarihimde adet gordum ama bu kadar gun gelmesi normalmi sizki yenimi yaptiniz adet kacgun surer sizce
Benim adetin ikinci günü şu an. Ne kadar sürer bilmiyorum ama bu kimyasal olduğu için sanırım çok yoğun adet görüyorum

Evet canım şükür ilk denememde tuttu. Rabbim hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin. 🙏🌸 bol su iç. Ben gece bile suya uyanıyordum. ☺️ Bol bol gülmeyide ihmal etme. Olumlu düşün 🙏. Yanında birinin olması bence büyük etken. Benim kuzenim vardı transfer olduğumu bile unutuyordum. 🌸
Ayy sağlıcakla al kucağına kuzum inşallah 🙏 bilmiyorum 2 yıldır hiç gebe kalamadım canım bi sebepte bulamadılar 2 aşılamam negatif inşallah nasip olur bukez hep negatif görünce şimdiye kadar bazen umudum kırılıyor inşallah yenebilirim o umutsuzluğu 🙏😍

Rabbim pozitifi gormeni nasip etsin inşallah😍 avakado ve ananas yedim hergun surekli yatmadim hergun kisa yuruyusler yaptim bol su ictim mandalin ve portakal suyu skip ictim hergun proteinden zengin beslendim gun icinde cig.kuruyemiş ve ceviz cok yedim.. ve cok inandim olacak dedim rabbime sukurler olsun oldu☺️
Rabbim inşallah tüm isteyenlere nasip etsin kuzum 😍 dualarınızı eksik etmeyin sende sağlıcakla al kucağına canım inşallah 🙏😍

X