Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Kızlaaar merhaba bende aranıza yeni katılıyrm. Aslında uzun zamandır takip ediyorum ama nedense yeni katıldım benimde 31 martta transferim yapıldı ayın 9unda kan testi vereceğim merakla bekliyorm bakalım inş olumlu sonuçlanır Allah hepimizin gönlüne göre versin

Hayirli olsun :) benim de tahlil günüm 10 Nisan birlikte bekleyeceğiz o halde :) sizinki 5.gun embriyosu sanırım? ilk denemeniz mi ?

Hayirli olsun :) benim de tahlil günüm 10 Nisan birlikte bekleyeceğiz o halde :) sizinki 5.gun embriyosu sanırım? ilk denemeniz mi ?
Aynen öyle birlkte bekleyeceğiz. Evet 5.gün embriyosu dondurulmuş ilk deneme yaş 28. İçimden bir ses al test yap diyor fakat şu durumda birşey olmayacağınında farkındaym senin durumun nedir

Aynen öyle birlkte bekleyeceğiz. Evet 5.gün embriyosu dondurulmuş ilk deneme yaş 28. İçimden bir ses al test yap diyor fakat şu durumda birşey olmayacağınında farkındaym senin durumun nedir
Benim 2. denemem ilk denemede taze tek embriyo transferi olmuştum tutmadı. 29 martta 2 tane dondurulmuş 3.gun transferi oldum. 5. Gün olunca daha erken çıkar sonuç 8.gun yapabilirsin bence :)) ben internetten erken gebelik testi siparişi verdim kan tahlili gününden önce gelirse yaparım belki :) belirti var mı hiç?

Anladım canım, benim çözünme işlemi olduğu zaman mükemmel durumda olduğunu söylediler zaten rahimde falanda bir sıkıntm yoktu erkek kaynaklı infertilite ama bakalm neler olacak. Zaten 9.günde kan vereceğim en iyisi kandan öğrenmek gibi düşünüyorum. Çok hafif kasıklarımda ağrı oluyor o kadar. Sende var mı belirti sen nasılsın

Benim de 4 ve 5. gün batmalar vardı bel ve bacak ağrısı karında şişkinlik de var bugün 6. günüm batmalar kayboldu diğerleri devam ediyor. Belirti aramaya kendimi dinlemeye çalışmıyorum çok fazla ama bisi olmayınca da acaba tutmadı mı diye telaslaniyor insan. Benim 12. gün 10 nisana denk geliyor o gün de sokağa çıkma yasağı var belki bir gün önce yaparım varsa çıkar zaten herhalde :)

Bende de o şişkinlik falan var ama bugün regl günüm olarak görünüyor tabiki olmadım ama onun belirtileride olabilir diye çok umursamıyorum, her belirtiyi gebeliğe yorumlarsak ve tutmazsa büyük hayal kırıklığı olur. O yüzden en iyisi sonuçlara göre sevinmek

aynen canım benim de regl 3 gün sonra bu belirtiler onun da olabilir. hayırlısı ise neyse o olsun. nerde tedavi görüyorsun?

Hayır ücretsiz değil, klasik devletin karşıladığı kısım geri kalanı ödüyoruz tabiki. Hiç bir yerde ücretsiz değil özelle yarı yarıya fark oluyordur diye tahmin ediyorum
Anladim canım yarı yarıya olması da gayet iyi özelde baya masraf oluyor. Emeklerimiz boşa çıkmaz inşallah

Anladim canım yarı yarıya olması da gayet iyi özelde baya masraf oluyor. Emeklerimiz boşa çıkmaz inşallah
Amin amin inşallah. Keşke o baya masrafın yanında insanın yüzünü güldürseler. Çoğu özelde ilk denemede olan çok nadir insan gördüm. Resmen insanları sömürüyorlar. Benden önce başlayan bir arkadaşm vardı özelde birinci tedavisi olumsuz oldu, ikinciyide bizde yaptırırsanız %50 indirim dediler. İnsanlardaki Vicdan çok önemli

Maalesef para için ümit sömürüsü yapanlar çok. Benim ilk denemem benim zorumla oldu doktorum rahmi dinlendirip dondurulmuş yapalım dedi ben ısrar ettim ona. Simdilik güvenle ilgili bir sorunumuz yok bakalım bu seferki inşallah olumlu olur transfer öncesi yapılabilecek her seyi yaptı doktorum gerisi nasip artık.

Hoş geldin aramıza. Bana da 31 Mart'ta transfer yapıldı, ben de 1 Nisan'da buraya kaydoldum. Ben 9. gün sonuç çıkmaz diye asıl gününü beklemeyi düşünüyorum. Ama benimkiler 3. gün embriyosu. Seninki kaçıncı gün?

Cevbımı aldım canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…