Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Kızlar yine kan tahlili yaptırdım ben
9.gün 126. 53
12. Gün 559.17
14. Gün 1486.99 çıktı. İkiz olma ihtimali olabilir mi sizce?
Sonuçların güzel canım ikiz için zor gibi geldi bana bende çok istemiştim ikiz gerçi. Benim de 7. Gün 73.91 12. Gün 783.6 14.gün 2040 çıktı. Keşkem ikiz olsak

Canım seninle aynıyız son adet 28 şubat transfer de 18 mart. Ben 5. Gün embriyo transferine göre hesapladım bugün 5+1 perşembe günü kese kontrolüm var ben henüz kimseye söylemedim soran yok 5 haftalık hamilesin yani
Ay tamamamen aynıyız benim de 28 şubat adet 18 mart transfer ben salı gidiyorum kese muayenesine bakalm kaç dicek
Ne güzel aynı zaman aynı gündeyiz seninle de sen daha önce göreceksin keseyi merakla bekliycem mutlu haberini ver salı günü inşallah resim de ararsan bize de Bi fikir olur canım aynı gündeyiz ben perşembe ultrason a gidecem

Sonuçların güzel canım ikiz için zor gibi geldi bana bende çok istemiştim ikiz gerçi. Benim de 7. Gün 73.91 12. Gün 783.6 14.gün 2040 çıktı. Keşkem ikiz olsak
Doktorum arada bir değer dedi. Tek için yüksek ikiz için düşük kesede belli olacak dedi ama ikiz çok istediğim için sizlere de bir sorayım dedim salı günü kese için gidicem ben sen ne zaman gidicek sin?

Genel olarak ben de kimseye söylemedim canım tedavimi bilen arkadaşlarım ve eşimle benim ailem biliyor. Onlar soruyo bide tabi bana nispet yapan bir yakın akraba vardı çocuk hala yapamıyorsanız doktora falan gidin deyince sinirden söylemiş bulundum. biraz sıkıntılı dönemdeyim anlıycan. herşeyi irdeleyen çok etrafımda.

Doktorum arada bir değer dedi. Tek için yüksek ikiz için düşük kesede belli olacak dedi ama ikiz çok istediğim için sizlere de bir sorayım dedim salı günü kese için gidicem ben sen ne zaman gidicek sin?
Cuma günü çağırdı beni bende cuma gideceğim. Tek embriyo konuldu ama doktorum bölüne bilir gayet sağlıklı demişti ama nasip bakalım . Güzel haberlerle gel inşallah

Tabiki haber veririm ay ne güzel aynı günlerde olmal

Ah o akrabalarrrrr Allah'ım çıldırıyorum yaaa ne had buluyolar kendilerinde

İnsanlar gerçekten acımasız olmuş Allah yardımcın olsun canım sağlıkla bebeğine kavuş inşallah en büyük tesellin o olacak artık

Kizlar herkese iyi pazarlarrr 2 gun önce 118 di şimdiki sonucum normalmi sizde

Eklentiler

• Screenshot_20210404-142948_Drive.jpg
    37,3 KB · Görüntüleme: 78
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…