Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Merhaba canım, ben de 30 mart’ta tek embriyo transferi oldum. Test tarihi olarak 12 Nisan dediler. Aynı şekilde ben de idrar testi yapmayı düşünmüyorum. Allah büyük. Olumsuz düşünmemeye çalışıyorum yani aklıma olumsuz seyler gelirse o ruh halinden uzaklaşmaya çalışıyorum. Kaç yıldır oturup dinlenememiştim. Film izliyorum kitap okuyorum dua ediyorum zaman geçiyor bir şekilde. İnşallah karşılığını alırız hepimiz

Benim de 29 mart ta oldu 2 adet dondurulmuş 3.gün embriyosu test günüm 10 Nisan :)

Kızlar iyi akşamlar. Pozitif alanları tebrik ediyorum sağlıkla kucağımıza alalım inşallah. Negatif alanlar üzülmesin demicem. Ben 4 kere yaşadım çok zor. Ama rabbim büyük bittim dediğin anda yetişiyor. Benimde 9. Gün değerim 96 çıkmıştı 11. Gün 36 saat sonra 178 çıktı. Doktor güzel dedi. Ama hala korkuyorum inanamıyorum. Sizce nasıl ? Benim gibi olup keseyi gören oldu mu

Harika degerin masallah cok guzl artmis hersey guzel olsun canim saglikla devam etsin

Ben zaten şehir dışındaydim başka hastaneye yaptırdım başka hastaneye muayene gittim en son başka hastanede karar kılıp doğum yaptım açıkçası gitmene gerek yok şuan normal hamile kalan ile tedavi ile kalan arasında hiçbir fark yok yani

Kan uyuşmazlığı varmı bende öyle olduğunda hemen WC dışında kalkmicak şekilde yatış verdi sonra da iğneyi vurdu kan uyuşmazlık iğnesi

Sagol canım benim Allah razı olsun kananamam duruyor gibi İnşaallah bebeğime zarar gelmeden evime dönebilirim

Kızlar hepinize mesajlarınız için teşekkür ederim dualarınız için Allah razı olsun tek tek cevap veremedim lütfen kusuruma bakmayın inanılmaz üzgünüm stresliyim göz yaşlarıma hakim olamıyorum bir taraftanda güçlü durmaya çalışıyorum ben hep güçlü oldum hayatım boyunca hiçbir zaman kolay yoldan mutluluk elde etmedim hep savaştım bunun için inanıyorum bebeğimde benim gibi savaşacak Rabbimden tek dileğim sağlıkla evladımı kucağıma alayım Rabbim hepimizin gönlüne göre versin İnşaallah

Sonucun nasıl oldu

Canim gecmis olsun dualarimiz seninle bebegin seni birakmayacak inşallah inancini kaybetme

Tüp bebeği devlette yapan var mı toplam bütün herşeyin ücreti ne kadar tutuyor

Sizin yazılarınız dikatimi çekiyor. Gayet iyi sonucunuz mutlu olun neden tedirgin oldunuz.Yukselis gayet iyi.sizin gibi olup keseyi gören tabiki var doğum yapanda çok var. Böyle zor biter 9 ay rahat olun.embryo kaliteniz hakkında çok endiseliydiniz bakın pozitif.Allah tamamına erdirsin.

Kızlar 11 gün 47, ben çok mu sınırdayım ? Böyle olup yükselen var mı
10.gün 54 ile 12.günü bitirdim.Takmayin kafaniza önemli olan yükselmesi.Hatta benim 12. Gün 66 oldu .Yani yükseliş iyi değildi dr ilacı kesecekti neyse 2 gün daha bekleyelim dedi ve hep sonra 2ye katladı.

Ben çok korkuyorum. Başkası bu değerleri yazsa çok sevinirim ayy hamile ne güzel derim. ama ben kendim olunca hiç pozitif düşünemiyorum. Hep bi korku hep bi endişe. 4 kere negatif aldım. Bu değerin yükselmemesinden korkuyorum ama sonuç değişmicek keşke değerimin keyfini çıkartsam. Biraz daha dikkatli olucam ıyiki yazdınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…