Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Transfer: 31 Mart 2021, Sonuç: 12 Nisan 2021

Merhaba arkadaşlar. Tüp bebek tecrübeleri için yıllardır bu siteyi takip edip tecrübeleri okuyorum ama ilk defa kendi tecrübemi de paylaşmak için az önce kaydoldum.

Sebepsiz infertilite tanısı kondu bize. Türlü türlü tedavilerin ardından evliliğimizin 5. yılında ilk tüp bebek denememizi yaşadık, embriyolar gayet sağlam ve çok olmasına rağmen 3. gün transferinin sonucu negatif oldu. 2. Denemeyi 9 ay sonra yaptık, onda da transfer için doktorumuz embriyoların 5. günü görmesini istedi ama hiçbiri 5'i görmediği için transfer iptal oldu.

Şimdi ise 3. denememizi yaşıyoruz. 30 Ocak'ta opu oldum ve 3. güne gelen embriyolarım donduruldu ve doktorum (bu kez farklı bir doktor) 2. Adete kadar rahmimin dinlendirilmesini uygun gördü. İkinci adeti 16 Mart'ta oldum ve 31 Mart'ta iki embriyo transferim gerçekleşti. Şimdi 3. gündeyiz. Test günü 12 Nisan. O güne kadar çaktırmadan test falan yapmayı düşünmüyorum. Ama bu kez olacak mı hiç bilmiyorum. Allah büyük. Ümitli olmaya çalışıyorum. Benimle aynı zamanda transferi olan var mı?
Rabbim pozitif sonuç almayı nasip etsin inşallah iki yavrunuz da tutunsun sımsıkı 🥰🥰

İnşallah canım, dualarım seninle valla. Benim de az önce kahverengi bi lekem geldi, çok üzüldüm, ağladım. Neden böyle oldu anlamadım, inşallah biseyler ters gitmiyordur. Bilmiyorum ki böyle benim gibi leke yaşayan var mıdır transferin 10uncu gününde. Duydun mu hiç?
Benimde dun gelmişti kuzum 9 günde bak bugun pozitiff haber aldim

Amin inşallah güzel haberler alırısnz valla pozitif sonucu alınca da bitmiyo aklım hep onlarda salı günü kontrole gideceğim acaba keseyi hayırlısı ile görebilcekmiyiz bir sorun çıkar mı hep bi tedirginlik ile bekliyoruz annelik rahime ilk düştüğünde başlıyomuş gerçekten 🙂
İnşallah hersey çok güzel olur iyi düşünmeye çalışın🙏❤️

Merhaba arkadaşlar. Tüp bebek tecrübeleri için yıllardır bu siteyi takip edip tecrübeleri okuyorum ama ilk defa kendi tecrübemi de paylaşmak için az önce kaydoldum.

Sebepsiz infertilite tanısı kondu bize. Türlü türlü tedavilerin ardından evliliğimizin 5. yılında ilk tüp bebek denememizi yaşadık, embriyolar gayet sağlam ve çok olmasına rağmen 3. gün transferinin sonucu negatif oldu. 2. Denemeyi 9 ay sonra yaptık, onda da transfer için doktorumuz embriyoların 5. günü görmesini istedi ama hiçbiri 5'i görmediği için transfer iptal oldu.

Şimdi ise 3. denememizi yaşıyoruz. 30 Ocak'ta opu oldum ve 3. güne gelen embriyolarım donduruldu ve doktorum (bu kez farklı bir doktor) 2. Adete kadar rahmimin dinlendirilmesini uygun gördü. İkinci adeti 16 Mart'ta oldum ve 31 Mart'ta iki embriyo transferim gerçekleşti. Şimdi 3. gündeyiz. Test günü 12 Nisan. O güne kadar çaktırmadan test falan yapmayı düşünmüyorum. Ama bu kez olacak mı hiç bilmiyorum. Allah büyük. Ümitli olmaya çalışıyorum. Benimle aynı zamanda transferi olan var mı?
Hayirli olsun canım hosgeldin aramıza hayirli haberler alırsın insallah 😍😍bu 3. Denemenizde 5. Güne neden gitmediler merak ettiğimden sordum🙈

Hayirli olsun insallah guzel sonuclarinizi paylasrsnz😍

Hayirli olsun canım hosgeldin aramıza hayirli haberler alırsın insallah 😍😍bu 3. Denemenizde 5. Güne neden gitmediler merak ettiğimden sordum🙈
5. güne gelmesini bekleyecek kadar embriyomuz oluşmadı bu kez. Yaşım 30. Yaş ilerledikçe yumurta sayısı azalıyor, malum. Toplam 5 yumurtam toplandı, dördü döllendi. 3. Güne 2 tanesi 1. Kalite geldi. 2 tanesi düşük kalite. Düşük kaliteleri direk iptal edip yüksek kalite olanları dondurmuşlardı. Onları da iki ay sonra yani 2 gün önce transfer ettiler işte. Sonuç 10 gün sonra. 🙏

5. güne gelmesini bekleyecek kadar embriyomuz oluşmadı bu kez. Yaşım 30. Yaş ilerledikçe yumurta sayısı azalıyor, malum. Toplam 5 yumurtam toplandı, dördü döllendi. 3. Güne 2 tanesi 1. Kalite geldi. 2 tanesi düşük kalite. Düşük kaliteleri direk iptal edip yüksek kalite olanları dondurmuşlardı. Onları da iki ay sonra yani 2 gün önce transfer ettiler işte. Sonuç 10 gün sonra. 🙏
Insallah ikisi de tutunur saglikla kucaginiza alrsnz:KK66:

Dondurulmuş kalmamıştı, yeniden başladık sürece. Toplam 4 tane 5. Güne giden embriyo oldu. 1ini transfer etti doktorum, 3ü donduruldu. Acıbadem Altunizade’de bütğnndenemelerim.
Merhaba canım Acıbadem Altunizade'de doktorunuz kimdi acaba canım? Ben de doktor araştırması içerisindeyim de danışmak istedim memnun musunuz hastane ve doktorunuzdan :)

Canım adet olur gibi kanamam devam etti hastanedeyim yatırdılar serum veriliyor kanamam azaldı gibi kan değerime bakıldı hcg 3.400 civarı yarına kadar burada gözetim altında tutacaklar düşük riski olabilir diye
Geçmiş olsun canım kontrol altında olman güzel dualarımız seninle 🙏

Canım adet olur gibi kanamam devam etti hastanedeyim yatırdılar serum veriliyor kanamam azaldı gibi kan değerime bakıldı hcg 3.400 civarı yarına kadar burada gözetim altında tutacaklar düşük riski olabilir diye
Canım çok geçmiş olsun dualarım seninle. Rabbim inşallah güzel sonuçlar çıkar. İnşallah miniğine hiç bir şey olmaz. Çok üzüldüm lütfen beni haberdar et. Moralini Yüksek tut canım ♥️ Rabbim yardımcın olsun 🌸.

Ah inşallah Rabbim yaşatmasın o acıyı sımsıkı tutunsun bebeğin sana canm. Benim arkadaşıma da olmuştu hemde kalp atışını duyduktan sonra adet gibi kanama oda serum aldı ve normale döndü çok şükür çok iyiler inşallah sende atlatıp bebişinle evine dönersin kuzum

Canim simsiki tutunacak insallah annesine bebis sen dikkat et cok sukur emin ellerdesin 😍dualarimiz seninle

Sürekli takipteydim ancak negatiften sonra yazdığım ilk yorum oldu. Negatif almaktan daha çok korktuğum şeydir bu tarz olaylar. Ellerimi açtım dua ediyorum senin için. Allah yavrunu korusun sağlıklı bi ömür nasip etsin inşallah. Dualarım seninle🙏🏻

Anladim canim daha 30 yas cok genç amh 0.01 yani 1 yumurta toplanip tutan cok örnek okudum rabbim nasip ettikten sonra 1 tane bile yeter gönlünü ferah tut inşallah, Allah büyük insallah sana hayirli guzel haber almayı nasip etsin inşallah 2 si de tutar rabbim takdir etmiş dilemiş olsun 🤲

Geçmiş olsun canım, dualarımız seninle🙏 Sabah sağlıklı bir şekilde bebişinle evinize döneceksiniz inşallah 🥰

X