Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Kizlar keselerimizi gorduk sukur duanizi eksik etmeyin bugun hastanede kalicam biri asagidaymiş kesenin biraz rabbim korur inşallah mucizelerimi🤲🤲 rabbim isteyen herkese en kisa hayirli zamanda versin inşallahh cani gonulden dua ediyorum.🤲😍
Maşallah 🧿🧿🧿🧿
Ne güzel bir foto saglikla ilerlesin inşallah 🙏🙏🙏

Oldu cnm şuan hastanedeyim idrar sıkışıklığı çok ağrı yaptı kasıkta hemen sürgü aldım tek hatırladığım sürgü 🤣 ilk kez bu kadar zorlandım iyi geçti genel durum olarak Dr umutlu nasip gerisi artik
Ben de senin gibi asiri zorlandim cnm hemen surgu yaptim :)zor oldu insallah mutlu sonla biter cnm benim hayirli olsun:)

Oldu cnm şuan hastanedeyim idrar sıkışıklığı çok ağrı yaptı kasıkta hemen sürgü aldım tek hatırladığım sürgü 🤣 ilk kez bu kadar zorlandım iyi geçti genel durum olarak Dr umutlu nasip gerisi artik
Hayirli olsun canım insallah guzel haberler alırsın😍bu arada merak ettim sürgü dediğiniz şey ne oluyor ben transfer olduktan sonra hemen kalktim sıkışık olduğum için lavaboya da gittim hatta sordum da birsey olur mu die yok dedi doktor sizin ki farklı olmuş herhalde 😀

Kizlar keselerimizi gorduk sukur duanizi eksik etmeyin bugun hastanede kalicam biri asagidaymiş kesenin biraz rabbim korur inşallah mucizelerimi🤲🤲 rabbim isteyen herkese en kisa hayirli zamanda versin inşallahh cani gonulden dua ediyorum.🤲😍
Oyyy Maaşallah şuan ben bile çok duygulandım nasıl güzel bir görüntü Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin❤️🧿🤲🏻

Yaaa çok duygulandım gerçekten Rabbım bizde nasip etsin insallah🤲😪🤲

Kizlar bugun agrım var yaa galıba adet olucam anlamadım kahverengı gıbı bişey gelmiş bugun adet gunum galiba tutmadı yapıcak hiç bişeyim yok gerçekten yarın kliniğe gidip negatif haber alcıam diye korkuyorum offff dokturu aradım yarin sabah erken gel bakalım dedi olmadi gibi hissediyorum 😪😪🤲😪🤲😪🤲😪
Canım benim sakın olumsuz düşünme yerleşme lekesi olabilir herkesin vücudu ayrı tepki gösteriyor senin gibi olup sonra pozitif sonuç almış burada çok arkadaşımız oldu stres yapma evet zor endişe ediyorsun ama yine de güçlü dur bebeğinde senden o gücü alsın 🤲🏻Senin kaçıncı günün bu arada ?

Canım benim sakın olumsuz düşünme yerleşme lekesi olabilir herkesin vücudu ayrı tepki gösteriyor senin gibi olup sonra pozitif sonuç almış burada çok arkadaşımız oldu stres yapma evet zor endişe ediyorsun ama yine de güçlü dur bebeğinde senden o gücü alsın 🤲🏻Senin kaçıncı günün bu arada ?
Bugun 9 canim yarin test günüm insallah tek dileğim bu geçerken ccok zor bir gün bugün

X