Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Arkadaslar iyi dileklerde bulunan arkadaşlara çok teşekkür ederim . Hepinizde Allah razi olsun sorularıma da cevap verdiniz. Pozitif sonuc alan arkadaşların hepsi insallah saglikli bir hamilelik geçirir hayırlısı ile bebislerine kavuşurlar. Benim size zahmet olmazsa bir ricam olacak. Yukarılara da yazmıştım. Embriyonun genetik incelemesi yapanlar (bizimki sperm kaynaklı tüp bebek tedavisi yani doktor sperm den dolayı embriyonun genetiginde sorun olabilir dedi) yada yapmis sonuc bekleyenler,sonuc alanlar var mi cevap veren arkadaşlar oldu sagolsunlar .

Birde pozitif alan arkadaşlar sorun olmazsa hangi merkezlerde islem yaptiklarini yazabilirler mi .
Bahceci cok okudum hem ankara hemde istanbul.
3. Denememde insallah bende doktoruna denk gelirim de Pozitif sonuc alırım. Hepinizin eline yüreğine sağlık.
Canım allahım inşallah 3. Denemende nasip eder. 🙏 rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın. Rabbim Dayanma gücü versin Şafi isminin hürmetine şifa versin inşallah. 🙏♥️ Ben Ankara Gürgan clinikte yaptırdım. İlk denemem. Hepimizin hakkında hayırlısı olsun 🌸

Eklentiler

• IMG_20210329_153510.jpg
    IMG_20210329_153510.jpg
    136,3 KB · Görüntüleme: 80
Canım allahım inşallah 3. Denemende nasip eder. 🙏 rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın. Rabbim Dayanma gücü versin Şafi isminin hürmetine şifa versin inşallah. 🙏♥️ Ben Ankara Gürgan clinikte yaptırdım. İlk denemem. Hepimizin hakkında hayırlısı olsun 🌸
Sagolasin canim aminn inşallah Allah razi olsun senin de insallah sağlıkla kucağına almak nasip olsun. Sagolasin 😊

X