Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Yok cnm 5.denemede oldu Dr kesin gibi konuşmuştu ama olmadı 3 başarızdan sonra klinik değiştirdim 4 u de eşimin isteği üzerine bı prof a gittim buradayım ben dondurulmuş lar bitince hemen İst a gittim orda oldu şimdi bahcecinin Bursa'ya açıldı şubesi taşıdım buraya burda yapicam
Ela hanim tamamına ersin insallah . Bahcecide mi yaptınız tedavinizi yani pozitif haberi hangi klinikte aldiniz hayirlu olsun

Selin hanım günaydın hayırlı olsun öncelikle inslalah sağlıkla devamı da gelir hayırlısıyla kucağınıza alırsınız bebesinizi. Ben bisey soracaktım size siz nerede yaptırdınız tüp bebek işleminizi birde hangi ilaçları kullandınız rica etsem paylaşabilir misiniz simdiden tesekkurler ☺
Cok tesekkur ederiim😊 Acibadem kayseride yaptirdim. Transfer oncesi adetin 4.estrofem basladim gunde 2 transfere 6gun kala da estrofem 3e cikti gunde 3 progestan fitil eklendi.. transfer sonrasi bunlara coraspirin prednol oksapar igne progestan igne eklendi

Cok tesekkur ederiim😊 Acibadem kayseride yaptirdim. Transfer oncesi adetin 4.estrofem basladim gunde 2 transfere 6gun kala da estrofem 3e cikti gunde 3 progestan fitil eklendi.. transfer sonrasi bunlara coraspirin prednol oksapar igne progestan igne eklendi
Anladim selin hanım sagolun. Burada diger arkadaslarin da soyledigi okuduğum sizin de yazdiginiz ilaçların bir çoğunu doktorum vermedi bana 1 corasprin 1 estrofem 3 duphaston 1 tane fitil başka bizey yok özellikle progesteron igne vermedi benim bugun sonucumu öğrendim negatif 2 tane 5. Gün embriyosuydu negatif sonucu. Acaba ilaçlardan mi yani eksik mi kaldı da tutmadı ama sizin yazdiginiz bu ilaçların birçoğunu başkaları da kullandığını yazmıştı
Tesekkur ederim bilgi verdiğiniz için 🙂

Anne adayı arkadaşlar, selam olsun herkese🥰🥰
23.03.2021'de Fulya Bahçeci'de dondurulmuş 5nci gün embriyosu transferi yapıldı. Dün gece sırt ağrısı ile hastaneye gittim, karnım inanılmaz şiş ve resmen karın ağrısı yaşıyorum. Cok heyecanlıyım, beklemek hem çok güzel hem de cok zor. İdrar testi ne zaman yapsam çıkar acaba 🙈♥️

Anne adayı arkadaşlar, selam olsun herkese🥰🥰
23.03.2021'de Fulya Bahçeci'de dondurulmuş 5nci gün embriyosu transferi yapıldı. Dün gece sırt ağrısı ile hastaneye gittim, karnım inanılmaz şiş ve resmen karın ağrısı yaşıyorum. Cok heyecanlıyım, beklemek hem çok güzel hem de cok zor. İdrar testi ne zaman yapsam çıkar acaba 🙈♥️
Hayirli olsun insallah😍8 9 gun sonra cokar diye dusunyrm

X