Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Canım heveslendirmiyim ama aynısı oldu bende 2 gün boyunca ateş 37.1’e kadar çıktı grip oluyorum sandım, regl olucak gibi hafif ağrılar oldu. Sonra kayboldu belirtiler testten önce tutmadı sandım tutmuş meğer.

B bsra_35 @ramrod @ayavuz18 Kızlar aynı gün transfer olmuşuz. Var mı belirtileriniz. Yada test yapanınız
Benim bel ağrılarım var ara ara. Bir de batma gibi birşey oluyor arada hafif kasık ağrıları. Test yapmaya korkuyorum canım ya o kadar negatif gördüm ki yine görürüm diye ödüm kopuyor. İnşallah sağlıkla tutunur bebişlerimiz

Ama çok uzun sürmedi bu ateş en fazla 2 3 saat. Ama akşamları yemek yedikten sonra oluyor genelde onu farkettim. Belkide benimde tutmuştur

Aminn inşallah pozitif göreceğiz. Bende erken test yapmayı düşünmüyorum. Günü gelince kan veririm öğrenirim. Çünkü negatif çıkınca o ilaçları iğneleri kullanmak eziyet gibi geliyor.

Şeymacım görümcene söyledin mi bu güzel haberi
Yaaa inanırmısın bilmem ama kan testinden sonra evinimize geldik telde söyledim nasıl mutlu oldu bir gör tabi ben şok. Akşam kapı çaldı bi baktım çiçekçi. Bana çiçek yollamış. Ama o kadar şaşırdım ki. Baya iyi hareketti . Yemekler yollamış ben kalkmayım die. Ya walla şaşkınım hâlâ

Gorumceden bahsettigine emin misin?

Esin olsa anlicam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…