Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Insallah canim hayırlısıyla hepimiz hamile kaliriz insallahhhh

Yaaa ne güzel bi belirti filan olması taş gibiyim hiçbişey yok. Olsa korkarmıydım evet çok korkardım ama şimdide yok diye üzülüyorum. İşte garip duygular.. sizin embriyo kaliteniz nasıldı
Benim 5bc NGS için yurt dışından sağlıklı dönen emriyo transfer edildi insallah hayırlısıyla olur

Belirtisiz bir mucize gelsin insallah o haldedr nuz kimdi?

Ben bahcecide cem celikte yaptirdim tek embirio 4AA dediler onceki ayda histeroskopi yapildi cizik stildi bir kac tane rahme bakalim neler olck :)

Benim 5bc NGS için yurt dışından sağlıklı dönen emriyo transfer edildi insallah hayırlısıyla olur
Benimde ankara bahçeci berfu demir. 4ab 3bb 2 embriyo transfer edildi. Bakalım inşallah Hepimiz pozitifi görürüz.

Ne kdar cok sali günü transfer varmis ben de sali günü oldum. benim agrilarim hafifledi bugun itibariyle, neye yoracagimi bilmiyorum artik iyiye yoralim iyi olsun Sadece hepimize sabirlar diliyorum zaman gecmiyor aklimdan cikmiyor evdeki testleri saklattirdim esime elimden bir kaza cikmasin diye.

Ben evde test yapmam psikolojim bozuluyor 2 nisanda belli olacak insallah hepimizin pozitif olacak inaniyorumm

Arkadaşlar lutinus fitil aparatını ilerletmekte zorlanıyorum. Aparatı yarısına kadar vajinaya sokuyor musunuz? Yoksa gittiği kadar zorlamadan mı yapmalı. Canım acıyor ve zorlamak istemiyorum

Arkadaşlar lutinus fitil aparatını ilerletmekte zorlanıyorum. Aparatı yarısına kadar vajinaya sokuyor musunuz? Yoksa gittiği kadar zorlamadan mı yapmalı. Canım acıyor ve zorlamak istemiyorum
Bende kullanıyorum canim cok zorlama ben ilk iki gün biraz fazla ittim biraz agri yaptı doktoruma sordum 2 3 cm itmen yeter dedi bende iste tahminimce bir 4 cm itiyorum cok zorlamiyorum yani koyduktan sonra kalcamin altını hafif yükseltiyorum bir 40 dk kadar öyle kalıyorum

Biri kaset tipi normal diğeri kalem olan erken gebelikAllahım dileyen isteyen gruptaki tüm arkadaşlarıma nasip etsin sağ salim kucağıma alırım inşallah
Rabbim bidahakine bana da nasip etsin inşallah ben bugün de test yaptım çıkmadı yarin 11. Gunum kan vereceğim.
Sana şey soracaktım canim senin kliniğin ve doktorun kimdi canim birde embriyon dondurulmus muydu ve kaçıncı gün

Bende bundan sonraki tedavim için arastirayim 2. Denemdi bu bu gruptaki birçok arkadaş masallahh pozitif gördü. Rabbim hepsine de sağlıklı hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…