Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

@bsra_35 ramrod ramrod ayavuz18 ayavuz18 Kızlar aynı gün transfer olmuşuz. Var mı belirtileriniz. Yada test yapanınız🤗
Ya tribe girmek istemiorm ama bu bnm ikinci transferim bugun agrilarm basladi resmen adet olcam gibi korkmaya basladm belime vuruo bakiorm yoo biseyim yok diorm snr bakiyorum yine agrim var koltuk altim yirtilir gibi aciyor goguslerim cok hassasiyetli gecenki transferimde bunlari hic yasamadm 23u sali transfer oldm 4. Gunum bitti sende varmi bisiler:)

İnşallah belkide adet agrim yüzümden öyle düşünmek istiyorum İnşallah sağlıkla gelsin kuzularrr
Kizlar benim tam tersi gecen ki transferimde hic adet agrisi veya herhangi bir agri hicbisey olmamisti hatta 5. Gun hafif bi leke olmustu ama negatif oldu bu sefer cok agrili geciriyorum ama.

İnsaallah cnm insaallah su mubarek gunde hem kendimi hem evlat isteyen herkese.. benim kizim var 8 yasinda o kdr cok dua ediyorki Allahim nolur kardesim olsun artik benimde herkesin oldu diyor :KK43: Rabbim nasip etsn insaallah
O masum guzelligin duasi da kabul olur insallah Rabbim nasip eder insallah hepimize.

Ya tribe girmek istemiorm ama bu bnm ikinci transferim bugun agrilarm basladi resmen adet olcam gibi korkmaya basladm belime vuruo bakiorm yoo biseyim yok diorm snr bakiyorum yine agrim var koltuk altim yirtilir gibi aciyor goguslerim cok hassasiyetli gecenki transferimde bunlari hic yasamadm 23u sali transfer oldm 4. Gunum bitti sende varmi bisiler:)
Ayni gün transfer olmusuz benimde agrim var korkuyorum bende ama kotuyu çağırmak istemiyorum transfer gününe sayarsak 5. Gün dimi 2 nisanda test tarihim

Yaaa 😂😂😂 inanırmısın bilmem ama kan testinden sonra evinimize geldik telde söyledim nasıl mutlu oldu bir gör tabi ben şok. Akşam kapı çaldı bi baktım çiçekçi. Bana çiçek yollamış. Ama o kadar şaşırdım ki. Baya iyi hareketti 😂. Yemekler yollamış ben kalkmayım die. Ya walla şaşkınım hâlâ 😅🌸
Hahhaha😁😁 o zaman gerçekten sevinmiş baksana o da hamile olduğu halde bile yemek yapmış yollamış. 😁😁 neyse güzel olmuş hareketi buzlar erimiş💁‍♀️

Yaaa ne güzel bi belirti filan olması😂 taş gibiyim hiçbişey yok. Olsa korkarmıydım evet çok korkardım ama şimdide yok diye üzülüyorum. İşte garip duygular.. sizin embriyo kaliteniz nasıldı

Yaaa ne güzel bi belirti filan olması😂 taş gibiyim hiçbişey yok. Olsa korkarmıydım evet çok korkardım ama şimdide yok diye üzülüyorum. İşte garip duygular.. sizin embriyo kaliteniz nasıldı
Belirtisiz bir mucize gelsin insallah o halde😍💙dr nuz kimdi?

Ayni gün transfer olmusuz benimde agrim var korkuyorum bende ama kotuyu çağırmak istemiyorum transfer gününe sayarsak 5. Gün dimi 2 nisanda test tarihim
Bana 5 nisan dediler test tarihi ben 1 nisanda yaptircm insaallah niyetiyim cikmama ihtimali yok ztn o gune kdr dayancm gecen sefer 5. Gunden itibaren erken gebelik testi ysptm kac tane mahvettm kendimi bu sefer yapmicm insaallah amin her guzelligi Rabbim bilir.

Ben bahcecide cem celikte yaptirdim tek embirio 4AA dediler onceki ayda histeroskopi yapildi cizik stildi bir kac tane rahme bakalim neler olck :)

X