Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Merhaba,
Aranıza yeni katıldım,41 yaşındayım ,1 oğlum var 2. Çocuk için 1 başarısız tup bebek deneyimim olmuştu.
Bugün 2. Denemem 2 adet dondurulmus 4. Gün embiriyosu transfer edildi.listeye beni de eklermisiniz.
Herkes için hayırlı olması dileğiyle
Hayırlı olsun tez zamanda güzel haberlerini de alalım❤️🙏

Onu transfer günü kendileri vurucakmis
İlaçları recetelendirdim ona rağmen 850 TL verdim senin kaç TL tuttu sadece prolutex i aldım parayla 4 kutu
Sadece prolutex 210 mu neydi zaten baya tuttu bir de climara fort bant 100 kusur tl o ikisi en pahali digerleri uygn

Merhaba,
Aranıza yeni katıldım,41 yaşındayım ,1 oğlum var 2. Çocuk için 1 başarısız tup bebek deneyimim olmuştu.
Bugün 2. Denemem 2 adet dondurulmus 4. Gün embiriyosu transfer edildi.listeye beni de eklermisiniz.
Herkes için hayırlı olması dileğiyle
Hayirli olsun insallah💙test gunu ne zaman benm de dun tansferm oldu

Benimde bugün 5 günüm bencede regli olacakmışım gibi agri var 3 tup bebeğim kötü düşünmek istemiyorum rabbim büyük bu mübarek günde insallah yüzümüz guler
Canım seni heveslendirmek te istemem ama benim evladım tutunmuş. 6. Gün hassas testlerden yaptım ağrılar üzerine 7. De kan verdim şükür. İnşallah senin de tutunmuştur da bu ağrılar ondandır ☺️🙏🌸

Şimdi aldım ilaçlar prolutex monodox pruloton prednol sanki ilk kez kullanicam hepsi yabancı geldi ilaçların birtek monodox u hatırlıyorum şuan🤣 sizde başka ilaçlar var mı ilk tedavide k sulandiriici kullandım bu Dr vermedi gerek yok dedi
Saydığın ilaçların hiç birini kullanmadım desem☺️ ben sabah tiroid ilacımı sonra estrofemi prografı ve progestan fitili kullanıyorum öğle oksapar iğne unıfolic ve escopirin kullanıyorum ikindi tekrar fitil akşam estrofem prograf progestan iğe yatarkende fitili kullanıyorum iki günde bir değiştirilmek şartıylada climera fort bant kullanıyorum

Canım seni heveslendirmek te istemem ama benim evladım tutunmuş. 6. Gün hassas testlerden yaptım ağrılar üzerine 7. De kan verdim şükür. İnşallah senin de tutunmuştur da bu ağrılar ondandır ☺️🙏🌸
Benim adet olacakmışım gibi agrim ben agrisi var ara ara kasik ağrısı ateş basması bugün oldu dun falan bisey yoktu insallah benimde tutmuştur sana hayirli olsun sağlık kucağına al canim ben 2 nisanda direk klinikte test vericem evde test yapmam

Benim adet olacakmışım gibi agrim ben agrisi var ara ara kasik ağrısı ateş basması bugün oldu dun falan bisey yoktu insallah benimde tutmuştur sana hayirli olsun sağlık kucağına al canim ben 2 nisanda direk klinikte test vericem evde test yapmam
Canım bende bekliycektim normalde asla dedim hatta kendime test yapmayacaksın dedim baktım burdaki kızlar yapmaya başladı birazda hissiyat üzerine yaptım ben 4. Gündü yorganın altında olmama rağmen çok üşüdüm grip olmuş gibi gece burun akıntısına kalktım. Uyku hali bile oldu bende anladım yaptım. 5. Gün dedim tutmadı heralde ağrım var ama işte hiç belli olmuyormuş. Rabbim sana da pozitif sonuçlar göstersin inşallah 🙏😍

Bende ikiz çok istiyordum hatta doktoruma söyledim. Embriyon çok sağlıklı içerde bölünme olabilir deyince koymadı 2 tane. Hayırlısı rabbimden tabi ☺️🌸
Benim de oyleydi ama yine de koydu umarim oyle bisey olmamiştir😮 yani a b kalitesi demedi ama olabilcek en iyisi dedi belki seninki daha kalitelidir ondan oyle demiştir

Canım bende bekliycektim normalde asla dedim hatta kendime test yapmayacaksın dedim baktım burdaki kızlar yapmaya başladı birazda hissiyat üzerine yaptım ben 4. Gündü yorganın altında olmama rağmen çok üşüdüm grip olmuş gibi gece burun akıntısına kalktım. Uyku hali bile oldu bende anladım yaptım. 5. Gün dedim tutmadı heralde ağrım var ama işte hiç belli olmuyormuş. Rabbim sana da pozitif sonuçlar göstersin inşallah 🙏😍
Bencede var bazi haller uyku hali oldu aniden ateş basıyor nasip ya artık Allaha kaldı 🥰🤲

X