Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Kizlar benim sonucum bugun cikti kan da malewef negatif herkezin sansi bol olsun umarim negatifi goren son kisi olurum aranizda herkez pozitif gorsun
Canım hakkında hayırlısı olsun. Rabbim gerçekten herşeyin zamanını ayarlıyor. Dualarım seninle. Rabbim bu gecenin yüzü suyu hürmetine hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah 🙏🙏

5. Gün benimde ağrım var işte sanki adet olucakmışım gibi. O yüzden korkmaya başladım tutmadı gibi düşünmeye başladım. 😔 kaçıncı gün embriyosu senin
Benimde bugün 5 günüm bencede regli olacakmışım gibi agri var 3 tup bebeğim kötü düşünmek istemiyorum rabbim büyük bu mübarek günde insallah yüzümüz guler

Benimde bugün 5 günüm bencede regli olacakmışım gibi agri var 3 tup bebeğim kötü düşünmek istemiyorum rabbim büyük bu mübarek günde insallah yüzümüz guler
O ağrılar aslında gebelikten yada olmamktan değilde kullanılan ilaçlardan bana kokular bile kötü geliyor şuan iştahsızlık var ama transfer bile olmadım🤣Allah'ın izniyle ol dedi mi oluyor serbest bırakmak çok önemli stresten uzak tut kendini dua et film izle günlük yasantina bak

O ağrılar aslında gebelikten yada olmamktan değilde kullanılan ilaçlardan bana kokular bile kötü geliyor şuan iştahsızlık var ama transfer bile olmadım🤣Allah'ın izniyle ol dedi mi oluyor serbest bırakmak çok önemli stresten uzak tut kendini dua et film izle günlük yasantina bak
Bugune kadar iyiydim bugün biraz stres yaptım ama kendimi topliycam hemen abdest alıp namaz kılacak oturduğum yerden Allah'm buyuk

Kizlar merhaba benim bugün 5 günüm transferden sonra tabi transfer günüde sayarsak sabah öğle akşam 2 ser kere progestan fitil öğlen kalmadan progestan estrofem falan içiyorum onların yat etkisi galiba bugün sabah cok şiddetli karin ağrısı ile uyandım 😪 bu mübarek gun yuzu hürmetine insallah Rabbım kulaklarımızı boş bırakmaz Hz Zerkerriya peygamberin duasını boş birakmayan Rabbım nasil olsa Yakup Peygamberi nasip ettiyse bizimde kucaklarimizi boş bırakmaz inşALLAH 🤲
Amin inşallah

Sabah öğle akşam üç tane alıyorum 🙈
Şimdi aldım ilaçlar prolutex monodox pruloton prednol sanki ilk kez kullanicam hepsi yabancı geldi ilaçların birtek monodox u hatırlıyorum şuan🤣 sizde başka ilaçlar var mı ilk tedavide kan sulandiriici kullandım bu Dr vermedi gerek yok dedi

Şimdi aldım ilaçlar prolutex monodox pruloton prednol sanki ilk kez kullanicam hepsi yabancı geldi ilaçların birtek monodox u hatırlıyorum şuan🤣 sizde başka ilaçlar var mı ilk tedavide kan sulandiriici kullandım bu Dr vermedi gerek yok dedi
Pruluton haric aynilari kullandm coraspin bi de

X