Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Benim de oyleydi ama yine de koydu umarim oyle bisey olmamiştir😮 yani a b kalitesi demedi ama olabilcek en iyisi dedi belki seninki daha kalitelidir ondan oyle demiştir
Bilemiyorum illaki bi bildiği vardır. Hatta bana dedi ne yapcan ikizi nasıl bakıcaksın die ☺️ Rabbim nasip etti ya artık hiç bişey gözümde yok ikiz yada tek kız yada erkek hayırlısı 🥰

Kızlar bişey sormak istiyorum. Bizim gebelikte son adet tarihinin ilk gününden mi hesaplanıcak yoksa transfer gününün ilk gününden mi ? Birisi bana normal gebelik olmadığı için transfer gününden sayılıyordur dedi biraz sinirlendim 😒. Neyimiz anormalse 😬

Kızlar bişey sormak istiyorum. Bizim gebelikte son adet tarihinin ilk gününden mi hesaplanıcak yoksa transfer gününün ilk gününden mi ? Birisi bana normal gebelik olmadığı için transfer gününden sayılıyordur dedi biraz sinirlendim 😒. Neyimiz anormalse 😬
Yok ben hep normal hesapladm dr lar da normal hesapliyordu uyumluydu

Zaten dusununce normal gebeliklerde de embryo dollenme vs reglin 14 uncu gununden sonra oluyor yani ayni

X