Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Kızlar alakasız olacak belki ama topuklu ayakkabı giysek sıkıntı olur mu bebek için acaba 😣
Çok abartılı yüksek veya ince topuk olmadıkça giyilebilir sanırsam bi de nerde giyeceğine bağlı düşebileceğin yokuşlu, çukurlu vs sokakta yerde giyme bence.

Bugün transfer olucak arkadaşlara allahım kolaylık versin , dayanma gücü versin. 12 gün sular seller gibi geçip pozitifleri görsünler inşallah 🙏. Allahım yardımcınız olsun. Dünya dua ile durur derler dualarımdasınız 🙏. Rabbim cümlemize anne olmak için yanıp tutuşan kalplere hayırlı evlatlar peygamber efendimize hayırlı ümmetler olabilmeyi nasip etsin. Cennet kokusu koklamayı nasip etsin inşallah 🙏♥️☺️

Sırrım açığa çıktı aha 🤣🤣🤣kuzu şimdi idrar da silik çıksa kanda yüksek bir değer olabilir mi yani silik değerle kanda 100 lerde filan benim yan komşu da gebe🙊inan anlamam dedim arkadaşlara sorayım😘
Caniim benim betam 193ciktigi gun laboquick kaset test silik cikmişti

Bugün transfer olucak arkadaşlara allahım kolaylık versin , dayanma gücü versin. 12 gün sular seller gibi geçip pozitifleri görsünler inşallah 🙏. Allahım yardımcınız olsun. Dünya dua ile durur derler dualarımdasınız 🙏. Rabbim cümlemize anne olmak için yanıp tutuşan kalplere hayırlı evlatlar peygamber efendimize hayırlı ümmetler olabilmeyi nasip etsin. Cennet kokusu koklamayı nasip etsin inşallah 🙏♥️☺️
Amin insallah ne guzel dua etmissiniz Allah bu mucizeyi hepimize yasatsin💓🍀

Aaa🙊ne kadar fark var mübarek 1000 mi olacak da tam çıkacak çizgi🤷🏼‍♀️ Anladım kuzumm onda gördüyse hayda hayda iyiiidir değeri dur ben söyleyeyim takmasın kan verene kadar kafasına🤲🙏🏻
Az kalmis test gunune canim guzel haberlerini bekliyoruz😍

Günaydınn 🤗🤗Benimde ilk 3 gün daha fazlaydı şimdi biraz azaldı gibi ama ara ara yine sancı giriyor. Bu arada 5.gündeyim.
İnşallah tutunur bebişin. Rahim büyüdüğü için oluyormus aslında öyle ağrılar biz bilmediğimiz için adet ağrı sanıyoruz 🙈

Günaydınlar bende adet agrısı gibi agrı degilde, Aşırı derece de bulantı ve kusma var. Benim gibi olan annişler burda mı

İnşallah tutunur bebişin. Rahim büyüdüğü için oluyormus aslında öyle ağrılar biz bilmediğimiz için adet ağrı sanıyoruz 🙈

Seninde hayırlı olsun. İnşallah sağlıkla alırsın kucağına 🙏 bel ağrım da oluyor ara ara. Hayırlısı artık bakalım bekleyip görücez 😬

Baslamiatir bazilarinda cok oluyor bulanti kusma:s hapi varmis dr una sorarsin bir de onu denersn dayanamazsn. Benm de 6 7 haftada baslamsti 15 16 haftaya kdr :ss
Benim aşırı derece de olmaya başladı ilk başlarda bu kadar degildi ama 2 gündür hiçbirşey yiyemedim. Sabah çubuk vs yedim ama bir faydası olmadı

X