Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Merhaba bende aranıza katılmak istiyorum
Hikayem soyle ;
Adim Ayşegül 31 yaşındayım 6 yıllık evliyim
4 defa aşılama 2 defa tup bebek yaptırdım tutmadı Aralık 26 Ankara bahcecide ilk muayenemi oldum ve 19 ocakta 17 tane yumurta toplandı 2 tanesi 5. Güne 4 tane 6 güne gitti ve 2 tane NGS islemi için yurtdisina gitti ve 2 side sağlıklı geldi ve sali günü öğlen 5bc kalitede 1 adet Ngs işleminden başarılı gelen embriyo transferim oldu ve suan 3 günüm Rabbım görüyor inşallah hayırlısı olur 2 Nisan da belli olacak inşallah evlilik yıl dönümü 11 nisan 6 yılımızı 3 kisi olarak gireriz inşallah 🥰😍🤩
Hoşgeldin Ayşegül transferin hayırlı olsun İNŞALLAH pozitif sonucunuda paylaşmak nasip olur

Canım 6 marttı transferim bugün gördük. Kalp atışı haftaya dedi bakalım🤗 belirti en belirginini söyliyim kabızlık ve ara ara regl olacak gibi kasık ağrısı. Belirti hiç arama derim belli olmuyor.
Canim benimde 8 martti haftaya gel dedi doktor neden ki acaba senin doktora gore cumartesi gitmeliyim .ben de kabizlik yok tam tersi transfer sonrasi kabizlik bitti kasik agrisi d ayok goguslerim de normal ya benim normal degil mi sizlerin hep bi belirtsii var

Ne kdar fazla o kdar iyi mi acaba? Ya da oyle birsey dusunmek yanlis mi? Benim 13mm civariydi ve fazla olmasi da galiba sorunmus ve hala estrofem kullaniyorum. Doktorumla da cok fazla temas kuramiyorum.
Bence uygun olmasa iptal olurdu transferler demekki hepimizin uygun 11 mm di benmde oyuzden guzel dusunelim💓

Evet canım gecen üçüz olmuş 2 transfer etmişler o yüzden tek oldu birde geride bi tane ngs işleminden başarılı gelmiş 4 tanede 5 gün blast olan embriyo donduruldu
Onlar da kardes olur insallah:)ngs gidince genetigi saglamsa bolunme ihtimali artiyormuymus onu bilmiyordm?

Ne kdar fazla o kdar iyi mi acaba? Ya da oyle birsey dusunmek yanlis mi? Benim 13mm civariydi ve fazla olmasi da galiba sorunmus ve hala estrofem kullaniyorum. Doktorumla da cok fazla temas kuramiyorum.
Bana doktor normal olan mm söylemedi sadece ölçünce uygun dedi. Ama sizin uygun olmasa doktor yapmazdı bence transferi. Ölçtükten ve transferden sonra da estrofem kullanmaya devam ettim ben de.

X