Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Insallah tutunmustur idrarda belki cikablr kanda kesin:)

Canım allah bin kere razı olsun amin inşallah rabbim kokusu çekmeyide nasip eder. Rahim çizdirdim ben. Polip alınacaktı hazır onuda yapalım dediler kabul ettim ilk denemem şükür rabbime. rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah

Teşekkür ederim doktor rahme çizik atılabilir demişti. Kaç saat sürdü aynı rahim filmi gibi bir işlem mi acaba. Riskleri var mıdır? Ve o işlemden ne kadar zaman sonra transfer oldun?
Canım korkulacak hiç bir şey yok ben ya Şafi çekerken tık DİE gitmişim uyandım ki odadayım 30 dk bile sürmüyor. Hissetmiyorsun sen yani uyandığında sadece kasık ağrın oluyo az da pembemsi kanama onun haricinde başka bişey yok. Ben 10 şubatta oldum 18 martta transferim oldu

buçukTeşekkür ederim doktor rahme çizik atılabilir demişti. Kaç saat sürdü aynı rahim filmi gibi bir işlem mi acaba. Riskleri var mıdır? Ve o işlemden ne kadar zaman sonra transfer oldun?
Girip çıkmam kendime gelmem 30 dk sürdü.Doktorum 15 dk da çıkıp eşime bilgi vermiş.Sadece çizik atılacaksa kısa konforlu bir işlem.Hastanede odaya aldılar hazırlandım.Damar yolu açıldı serum takıldı.Ameliyathaneye alındım.Narkozu verdiler.Uyandığımda odadaydım.Serum verildi birde ağrı kesici damar yolundan verildi.Taburcu oldum.

Teşekkür ederim doktor rahme çizik atılabilir demişti. Kaç saat sürdü aynı rahim filmi gibi bir işlem mi acaba. Riskleri var mıdır? Ve o işlemden ne kadar zaman sonra transfer oldun?
Riskleri vardır herhalde.Düşünmeyin güzel olacağını olumlu geçeceğini düşünün.Hayattaki herşey risk zaten.Bence rahim filminden daha kolay.Onda ben uyanıktım.Anestezi almadan daha zorlayıcıydı.Henüz transferim olmadı.Adetle beraber başlayacak inşaallah tedavim.

Tesekkur ederim canim darisi en kisa zamanda başina inşallahh ben transferden sonra adetin 4.gunu baslayip gunde 2 estrofem kullandim daha sonra transferde 1hafta kala gunde 3 e cikti 1hafta kala gunde 3progestan 200mg fitilde verdiler. Transfer sonrasi suan kullandiklarin estrofem gunde 3+ progestan fitil gunde 3+ coraspirin gunde 1+ prednol gunde 1+ enox gunde 1+ folik asit multivitamin+ progestan igne gunde 1

Selam benimde 21 martta transferim oldu 5. Gün embriyosu benimde 2 Nisan kan tahlilim. İnşallah ikimizde güzel sonuçlar alırız

Liste güncellendi.. Atladığım bir şey olursa bana yazarsınız. Öptüm hepinizi çok
Beni de ekler isimiz. 21 mart transfer tarihim 5.gün ve çift embriyo
Liste güncellendi.. Atladığım bir şey olursa bana yazarsınız. Öptüm hepinizi çok
Beni de eklermisimiz listeye 21 martta irenbe de transfer oldum 5.gün embriyosu ve çift embriyo. İlk deneme. test tarihim 2 nisan

Canım hakkında hayırlı olsun inşallah umarım güzel haberlerini alırız Bende iştah açılması gibi bir durum hiç olmadı. Belki kişiden kişiye göre değişen bir şeydir. Kasık ağrısı çok oldu ve sol kasığımda damar seğirmesi oldu. Beraberinde bacağıma çok ağrı vurdu. Bel ağrım neredeyse hiç olmadı. Göğüs hassasiyetim de transferden 5 6 gün sonra başladı. Belki sana fikir olur

Çok güzel çıkmış maşallah
Umarım
Çok güzel çıkmış maşallah
İnşaallah artarak devam eder

Sol kasıkta transfer sonrası 3-4 gün benimde çok ağrım oldu sonra geçti.. inş benim de sizin gibi pozitiftir. sevgiler

Benim de transfer öncesi doktorum progestan iğne vermişti adet tarihim de yaklaştığı için sanırım 3 4 gündür adet öncesi olan kasık ağrılarım basladi. Bugün transfer oldum ara ara kasık ağrım oluyor. Bu yüzden bunu belirti olarak göremeyeceğim sanırım.
Transfer öncesinde kasık ağrısı başlayan oldu mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…