Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

@
Yarın sabah erkenden gidicem inşallah
şeymacım çok sevindim rabbim sağlıklı şekilde ilerletsin . Mordeno,Selinos ve Nur ve pozitif alan arkadaşlar hayırlı uğurlu olsun. Ben negatif sonuç aldım benım için dua ederseniz sevinirimÇok şükür toparlandım. Rica etsem Transferden önce ve sonra kullandığınız tüm ilaçları yazabilir misinz buraya müsait olunca.. . Bir de rahim çizdiren varsa da yazarsanız sevinirim.

İdrar konusunda henüz transfer olmayan arkadaşlarıma bilgi vermek istedim. 1 saat öncesinde 1 litre su içtim ve sürekli odada yürüdüm. Beni alana kadar baya sıkışmış oldum. Bana kalırsa en fazla 1 litre için.

Mrhb Benım de 2 tane 3.günüm var. Transfer tarihlerimiz de benzer imiş. Ben adet olunca doktora gideceğim . Bir ay ara mı vercek napçaksa çok ara vermek istemiyorum ikinci için. Haberleşelim senınle.

Merhaba.İslem genel anestezi ile oldu.Benim 2 tane negatif denemem olduğu icin doktorum önerdi.Baska yöntemle rahme çizik atiliyormu bilmiyorum.Bana histeroskopi ile atıldı.
Teşekkür ederim doktor rahme çizik atılabilir demişti. Kaç saat sürdü aynı rahim filmi gibi bir işlem mi acaba. Riskleri var mıdır? Ve o işlemden ne kadar zaman sonra transfer oldun?

Mrhb Benım de 2 tane 3.günüm var. Transfer tarihlerimiz de benzer imiş. Ben adet olunca doktora gideceğim . Bir ay ara mı vercek napçaksa çok ara vermek istemiyorum ikinci için. Haberleşelim senınle.
Ben de ara vermek istemiyorum doktor tamam derse duruma göre.Peki haberleşelim

Kızlar merhaba. Öncelikle tüm pozitif görenleri tebrik ediyorum kendim görmüş kadar sevindim
Ben de bugün transfer oldum. 5.gün çift embriyo. Test tarihim 6 Nisan
Ayyy benimde çift emriyo, test tarihim 2 Nisan, dayanamicam artık bu akşam idrar testi yapayım diyorum aslında daha çok erken.
Beklemek çok zor , inşallah biz de mutlu haberleri burada paylaşırız bu sayfa bize uğurlu gelir.

Ben de bu sayfanın uğuruna inanıyorum inşallah hayırlı haberler alıp paylaşırız

Pozitif sonuç alan herkese hayırlı doğumlar dilerim. Sağlıkla kucağınıza alın inşallah.
Bugün benim transfer sonrası 9. günüm ne idrar ne kan hiç bir şey baktırmadım sabırla 29 mart tarihini bekliyor sizleri okuyup umutlanıyorum.
Bugün baya baya adet ağrısı çektim pozitif görenler bunu yaşadı mı? Ve aşırı şekilde iştahım açık ama adana kepab, kelle paça çorba, sucuk vs gibi şeyler istiyor canım yani hep et ve türevleri
ciddi demir eksikliğim vardı doktorum tedavime demir hapı da ekledi onun iştahı mı? pozitif görenler iştahınızda bir fark var mı? Benim gibi sürekli aklınız yemekte mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…