Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Bugün transferimin 16. Günü çok fazla kasık ve bel ağrım var regl ağrısı gibi. Bu şekilde ağrı yaşayan var mı aranızda?

Kizlar 193 ciktii sonucummm mutluluktan agliyorum suan sevincimi yasiyorum ogrendigimden beri ilk defa rabbim isteyen herkese nasip etsinn inşallah hepinize dua ediyorum suan
Kızlar tebrik ederim maşallah çok güzel pozitif haberler verdiniz inşallah sağlıkla ilerler rabbim isteyen herkes e de nasip etsin

Transfer öncesi ilaçlarım => Estrofem ilk 5 gün günde 3 sonra 6 gün sabah 2 akşam 2
Progestan y.kapsül günde 3
Progestan iğne göbekten günde 2
Prednol 16 mg sadece 5 adet içtim.
coraspirin günde 1
İnofolic folik asit günde 1
Transferden sonra => Prolutex günde 2 göbekten.
enox iğne günde 1 diğer ilaçlarıma hala devam canım.

Kizlar ben birsey merak ediyor bilen varsa?simdi biz transfer olacagimiz ay normal yumurtlamamiz oluyor mu?

Herkese merhaba, ayın 30 unda 5. Gün dondurulmuş embriyo transferimi olacağım. Daha önce yaşadığım kürtajlara bağlı olarak biraz inceydi rahmim. Adetin 3. Günü estrofeme ve sonrasında climara banta başladım. Bugün adetimin 12. Günü kontrole gittim rahim kalınlığım 8 mm olmuş. Doktorum kötü değil dedi, yarın progesterona başlıyorum. Rahim kalınlığı benimki gibi olup transfer olan oldu mu acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…