Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Değer aralığını söylemedi doktor ama herkesin yüksek genelde bana da duphaston verdi proluton depot iğneyi de haftada ikiye çıkardı 😔 korkuyorum inşallah bir şey olmaz
Olmaz inşallah merak etme transferden 10 dakika sonra kan aldılar benden değerim 5 çıkmıştı 4 gün göbekten iğne kullandım 4 günde birde kalçadan kullandım 18 gibi bi değer olmuştu iğneyle o eksiklik kapanacaktır stres zarar veriyor dikkat et kendine

Günaydın kızçelerim🎊💛🌻Bol hamişli günler ve bekleyenler için sabır dileyerek güne başlıyoruz..
Daha önce çok sorulmuş olabilir ama Lutinus yerine devletin karşıladığı herhangi bir muadilini kullanan var mı? Çok pahalı yahu...

Önce ben Kendi hikayemi paylaşayım. 39 yaşındayım. Antalya'da yaşıyorum ve Antalya ivf de tedavi oluyorum.Daha önce 2 aşılama ve 1 i transfer olup başarısız olan ve 2. De daha transfer olmadan bir iptalim var. Daha sonrasında da öğrendik ki rahmimde yapışıklık varmış ve boş yere bu aşamaları yaşamışım. Sonra histeroskopi ve laparoskopi ameliyatı oldum ve kendimi dinlendirmeye aldım taa ki yeniden başlayacak cesareti bulana kadar. Aslında hiçbir sıkıntımız yok çoğu kişi gibi sebepsiz infertilite var. Demem o ki sonunda başladık ve ilk 10 yumurta var dendi 5 tanesi toplandı 4 tanesi dollendi ve 5. Güne 3 tane oldu fakat 2 iyi kalite olanı dondurduk. Şu an rahim kalınlaştırma için ilaçlar kullanıyorum ve nasipse 11 Mart'ta transfer olacağım. Hep birlikte göreceğiz İnşal

Önce ben Kendi hikayemi paylaşayım. 39 yaşındayım. Antalya'da yaşıyorum ve Antalya ivf de tedavi oluyorum.Daha önce 2 aşılama ve 1 i transfer olup başarısız olan ve 2. De daha transfer olmadan bir iptalim var. Daha sonrasında da öğrendik ki rahmimde yapışıklık varmış ve boş yere bu aşamaları yaşamışım. Sonra histeroskopi ve laparoskopi ameliyatı oldum ve kendimi dinlendirmeye aldım taa ki yeniden başlayacak cesareti bulana kadar. Aslında hiçbir sıkıntımız yok çoğu kişi gibi sebepsiz infertilite var. Demem o ki sonunda başladık ve ilk 10 yumurta var dendi 5 tanesi toplandı 4 tanesi dollendi ve 5. Güne 3 tane oldu fakat 2 iyi kalite olanı dondurduk. Şu an rahim kalınlaştırma için ilaçlar kullanıyorum ve nasipse 11 Mart'ta transfer olacağım. Hep birlikte göreceğiz İnşallah...
Benimde 11 tane yumurtam toplandı 8 tanesi döllendi ama 5 tanesi sağlıklı döllendi dedi embriyologum. yarın ilk ve taze transferim olucak 5. Gün embriyosu inşallah herşey iyi ve sorunsuz gider. Allah hepimizin yardımcısı olsun 🤲🏻😊

Merhaba arkadaşlar. 16 martta 3. Gün transferi yapıldı. Bugün hassas testlerden yaptım ama maalesef negatif çıktı. Belimde ve kasıklarımda ağrı var. Hassas testlerde yanılma oluyor mu bilginiz var mı?
Merhabalar benimde 3.gün embriyosu 11.Gün test yaptım ilkten silik çizgi çıktı sonra 12.gün yaptım hiç çizgi çıkmadı yarında kan vericem rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah belki 3.gün embriyosu geç dölleniyodur

Benimde 11 tane yumurtam toplandı 8 tanesi döllendi ama 5 tanesi sağlıklı döllendi dedi embriyologum. yarın ilk ve taze transferim olucak 5. Gün embriyosu inşallah herşey iyi ve sorunsuz gider. Allah hepimizin yardımcısı olsun 🤲🏻😊
Hoş geldin aramıza. Hayırlı transferlerin olsun. Güzel haberlerle gel..🙏

Hayirli olsun insallah💚

Günaydın kızçelerim🎊💛🌻Bol hamişli günler ve bekleyenler için sabır dileyerek güne başlıyoruz..
Daha önce çok sorulmuş olabilir ama Lutinus yerine devletin karşıladığı herhangi bir muadilini kullanan var mı? Çok pahalı yahu...
Gunayddinn guzel haberler alalim insallah. Progestan kalcadan devler karsiliyr biliyorum bir sorun dr a. Lutinus nekdr prolutex de 200 kusur 7tane.

Canım bana hiç lutinus yazmamıştı doktorum crinone jel yazıyordu o da pahalı ydı artık piyasada bulunmuyor muş onun yerine progestan 200 yumuşak kapsül yazdı devlet karşılıyor sağlıkocağında yazdırıyırum ben sabah akşam fitil olarak kullanıyorum bide progestan dex göbekten iğne kullanıyorum o da biraz pahalı onun yerine de kalçadan olan iğne var devlet karşılıyor şimdilik evde yapmak saha iyi oldupu için göbekten olanı tercih ettim ileriki haftalarda gerek duyarsa mecbur kalçadan olan a geçeceğim

Canım bana hiç lutinus yazmamıştı doktorum crinone jel yazıyordu o da pahalı ydı artık piyasada bulunmuyor muş onun yerine progestan 200 yumuşak kapsül yazdı devlet karşılıyor sağlıkocağında yazdırıyırum ben sabah akşam fitil olarak kullanıyorum bide progestan dex göbekten iğne kullanıyorum o da biraz pahalı onun yerine de kalçadan olan iğne var devlet karşılıyor şimdilik evde yapmak saha iyi oldupu için göbekten olanı tercih ettim ileriki haftalarda gerek duyarsa mecbur kalçadan olan a geçeceğim
Aynen progestn yazmis bnada devlet karsiliyo allahtan. Prolutex ve climara fort biraz phli

Ben bu sabah da test yaptım dün e göre daha belirgin çıktı sanki dün zor görüyordum şimdi daha kolay görebiliyorum inşallah yerini sağlamlaştırıyordur yavrum. Bugün transfer sonrası 6. Gün

Eklentiler

• 20210324_090403.jpg
    20210324_090403.jpg
    60,5 KB · Görüntüleme: 44
Aynen progestn yazmis bnada devlet karsiliyo allahtan. Prolutex ve climara fort biraz phli
Göbekten vurulma avantajı oldupu için herhalde yoksa aynı ilaç ilk zamanlar fazla git gel yapmamak için iki kutu aldım bende progestan dex 380 TL Allahtan günde 1 vur dedi önceden günde 2 demişti 7 günde bitiyordu bütçem dayanmaz buna

Gunayddinn guzel haberler alalim insallah. Progestan kalcadan devler karsiliyr biliyorum bir sorun dr a. Lutinus nekdr prolutex de 200 kusur 7tane.
O da ayniymis 188 TL. El mecbur desene. Bebe yolunda her şey mübah 😁🙈 zaten proluton Depot kullanıyorum haftada bir.

Göbekten vurulma avantajı oldupu için herhalde yoksa aynı ilaç ilk zamanlar fazla git gel yapmamak için iki kutu aldım bende progestan dex 380 TL Allahtan günde 1 vur dedi önceden günde 2 demişti 7 günde bitiyordu bütçem dayanmaz buna
Prolutex gunde 2 verdi bnada test gunume kdr kullnm da ins hamis olursam alternatf sorarm

Canim kac olmasi gerekiyrmus ne kullanyrdun ekstra ne verdi:s benden hic progestan istenmemisti oncekinden hatrlyrm
Benim transferin 11.günü değerim 10.96 idi dün 19.gunuydu 8.56 çıktı gebeliğin başında 11.2-90 değer aralığında olması gerekiyormuş şimdi internetten baktım. Önceden sadece estrofem+decavit+lutinus+ proluton depot kullanıyordum şimdi ekstra duphaston ve proluton depot iğneyi haftada ikiye çıkardı.

X