Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Benim transferin 11.günü değerim 10.96 idi dün 19.gunuydu 8.56 çıktı gebeliğin başında 11.2-90 değer aralığında olması gerekiyormuş şimdi internetten baktım. Önceden sadece estrofem+decavit+lutinus+ proluton depot kullanıyordum şimdi ekstra duphaston ve proluton depot iğneyi haftada ikiye çıkardı.
Her gun vuruldugun igne hgngisi?

Prolutex gunde 2 verdi bnada test gunume kdr kullnm da ins hamis olursam alternatf sorarm
İnşallah pozitif olur da alternatif progestan 50 mg var kalçadan günde bir vuruluyor devlet karşılıyor onu şimdi de istesen değiştirir doktor vuracak yakının varsa yada sağlıkocağı yakınsa

İnşallah pozitif olur da alternatif progestan 50 mg var kalçadan günde bir vuruluyor devlet karşılıyor onu şimdi de istesen değiştirir doktor vuracak yakının varsa yada sağlıkocağı yakınsa
Iinsallah simdi aldim testten sonra nasip olursa degsblrm:)

Ben bu sabah da test yaptım dün e göre daha belirgin çıktı sanki dün zor görüyordum şimdi daha kolay görebiliyorum inşallah yerini sağlamlaştırıyordur yavrum. Bugün transfer sonrası 6. Gün
Gayet net görünüyor canım çizgin kan sonucunda güzel çıkar inş💜

Teşekkür ederim. Ben aldırmadım çünkü hidroselpinks olsa dahi geri gelemeyeceği yerlerden tikaliydi. O yüzden doktorlar hiç alalım yada kapatalım demediler. Onları kendi haline bıraktık. Ekstra operasyona gerek kalmadı yani. Ama hidroselpinks olsaydı ya alırlardı yada kapatirlardi
Benim hidroselpinksdi iki tüpümde alındı 24 yaşındaydım doktor alınmazsa tüp bebekle başarı şansını etkiler embriyonun tutunmasını engelleyebilir dedi.

Sen bı de bana sor okuya okuya gittim🙈🙈 Allah'ım sonsuz şükürler olsun ki bu duyguyu yaşadım. İnşallah sağlıcakla da kucağıma alırım. Hep düşünürdüm bir gün anne olabilecek miyim diye. Ve bugün yavrumun kesesini gördüm bin şükür.Rabbim dileyen isteyen herkese nasip etsin inşallah 😍
amin canım sende sağlıkla kucağına al inşallah bebeğini. Kalp atışı için ne zaman çağırdı

X