Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Selam herkese.Ben histeroskopiyi oldum.Cok şükür bir sorun yok.Cizik atıldı dedi doktorum.Masaallah hiç ağrım sızımda yok ilaç kullanmadım.Nasipse Nisan adetinde tedavim başlayacak :dua::nazar:
Cnm merhaba rahme çizk attırmak için histerekopi mi olunuyor? Kaç dakika sürdü genel anestezi mi oldu ayrıntılı anlatır mısın

Gözüktü teyzesiiii 😍😍
Canım gözün aydın olsun inşaallah hayırla sağlıkla kucağına da alırsın.🤗 Kesenin gününü nasıl hesapların canım son adet tarihine göre mi yoksa blastokist transferinde farklı bi hesaplama oluyomuş +2 gün falan ekleniyormuş öyle mi hesapladın. Sanırım günüyle uyumlu çıkmış maşaallah. bende 4 martta transfer oldum ama uygulamalar 5+3 gösteriyor bugün. Kese kontrolü cumartesi benim inşaallah görürüm bende yaaa🙏🏼😌

Yaaaa😍 inşallah canım benim. Doktor bebeği de kalp sesini de ben duydum ama cihaz o kadar gelişmiş değil dedi inşallah iki hafta sonra kalbini ben de duyarım. İnşallah siz de sağlıkla yavrunuza kavuşursunuz♥️♥️
Tebrikler hemşerim... Çok sevindim canım.. sağlıkla kucağına almak nasip de etsin. Sevelimmmm 😘🙏

hanımlar normalde adetim 6-7 gün sürer bu ay sadece 3 gün kanamam oldu ilk gün kahverengi iki gün kırmızı ve sonrasında kesildi bi daha da gelmedi neden olabilir bilen var mı?

Canım gözün aydın olsun inşaallah hayırla sağlıkla kucağına da alırsın.🤗 Kesenin gününü nasıl hesapların canım son adet tarihine göre mi yoksa blastokist transferinde farklı bi hesaplama oluyomuş +2 gün falan ekleniyormuş öyle mi hesapladın. Sanırım günüyle uyumlu çıkmış maşaallah. bende 4 martta transfer oldum ama uygulamalar 5+3 gösteriyor bugün. Kese kontrolü cumartesi benim inşaallah görürüm bende yaaa🙏🏼😌
Allah razı olsun inşallah 😍 yok ben kendim hesapladım son adet tarihim göre 😂😂😂 doktora da sormayı unuttum. Aynı gün transfer olmuşuz aslında. İnşallah sen de sağlıcakla kucağına alırsın hayırlısıyla bebisi görüp kalp sesini de duyarsın annesiiiiii♥️♥️

Ayy gorunce bi duygulandiiim😢😢 canim Allah kucagina almayi nasip etsin inşallahhh darisi basima benimde saglikli ilerler de bu gunleri gorurum inşallahh😍😍
Amin inşallah 😍 Allah razı olsun 😘 darısı dileyen isteyen herkesin başına inşallah Rabbim bebeklerimizi sağlıkla hayırla kucağımiza almayı nasip etsin inşallah 😍

X