Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Bizimki de belli değil ama olsun sen içini ferah tut canım, benimde 8. Gün bugün ama ben hala ilaçlardan 2. Cizgi çıkıyor diye düşünüyorm. Acaba sen hangi ilaçları kullanıyorsun.
Merhaba, ben sadece Utrogest Luteal 200 kullanıyorum, günde 3 kere onun dışında bir de vitaminlerim var.. İlaçlardan olduğunu sanmam içinizi ferah tutun, Allah tamamına erdirsin inşallah..:)

Merhaba, tüpleriniz mı tıkalı. Hem histereskopi hemde laparoskopi mı yapacaklar size. Bildiğim kadarıyla laparoskopi histereskopinin kapsamlısı. Laparoskopiden sonra test sonuçlarınızı kesinlikle isteyip saklayın eğer kapalı çıkarsa tüp bebek raporu için gerekli olacaktır. Sanırım rapor için histereskopi kabul edilmiyor. Ayrıca tüpleriniz nereden tıkalı. Hsg ile bakılmadı mı?

Kizlar transferimi oldum bitti Allah hayirlisi neyse onu versin bundan sonrasi icin elimizden geleni yaptik yapiyrouz Sadece 5 dk yatirdilar sonra 10 dk daha uzanayim bari dedim zorla 10 dk yattim.Kasiklarimda bir agri var !bu normal birsey mi?
Hayirli olsun insallah siki siki tutunsun bebisinz hayirli haberi yazmak nasip olsun

Merhaba, ben sadece Utrogest Luteal 200 kullanıyorum, günde 3 kere onun dışında bir de vitaminlerim var.. İlaçlardan olduğunu sanmam içinizi ferah tutun, Allah tamamına erdirsin inşallah..:)
Allah hepimizin hakkında hayırlısını versin , gönlümüzden geceni versin inş.. Ne düşünsem bilemedim bakalım akşama belli olacak

Arkadaslar bir de yeme icme noktasinda yardimci olablrmsnz .kahve icmem de mesela cay sabahlari fln iciyormsnz?

Kızlarrrr bugün transfer sonrası 5. Günüm dışarı çıkmıştım eczanenin önünden test almadan geçemedim yarın yaparım diye ama eve gelince de testi görünce dayanamadım hemen yaptım sanki çok silik çizgi var ben mi kendimi kandırıyorum yada var mı siz görebiliyor musunuz daha erken biliyorum ama dayanamadım

Eklentiler

• 20210323_125408.jpg
    143,6 KB · Görüntüleme: 71
Bence de var hamilesin yarin sabah tekrar yapin

Bence var çok silik görünüyor. Keşke hassas testlerden yapsaydınız onda çıkıyor genelde. Benim normal testte çıkmadı hemen sonra hassas testte baktım çıktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…