Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Hayırlısı olsun canım ama geç tutunma diye de bir şey var burada da çok gördük sen ilaçlarını bırakma test gününde kan baktır bence ❤️
Teşekkür ederim, evet ben de okudum ama 5. gün 2 embriyo vardı olsaydı silik de olsa çıkardı sanırım.. Dediğin gibi hayırlısı olsun kan testine kadar alıcam yine de ilaçları...

Hiç umutsuz olma. Benim de hiçbir belirtim yoktu sadece karnım agriyordu. Ne göğüs şişmesi ne koku hiçbir şey hissetmemiştim. Bak neredeyse 6 haftalık olacağım inşallah hala da hiçbir şeyim yok arada bir kasıgim ağrıyor. İllaki belirti arama😍😍 inşallah sana sımsıkı tutunacaktir 😘
Ya işte beyin bize sürekli oyun oynuyo acaba mı değil mi diye. Beklemek zor. Allahım inşallah evladımız tutunur da buralar pozitiflerle dolup taşar 🙏♥️

Bende senin gibiyim tutamam genelde beze yaptim ben bez isteyebilirsin veya yaninda goturebilirsin vermezlerse surgu bazen sorun olabiliyor akiyor vs
Aynen o da mantıklı bitane bez gotureblrz cok sikisirsak rahat rahat dinlenrz hem

Arkadaşlar eşimle bir sonraki denemeden önce benim kanallardaki sorunun netleşmesi için laparoskopi ameliyatını tartışıyoruz. Ben öncesinde yumurta toplatıp sonra ameliyat olma taraftarıyım, çünkü bir de yumurtalık rezervlerine zarar gelmesinden çekiniyorum. Bu konuda tecrübesi olanlar fikirlerini paylaşabilir mi?

Bir de histeroskopi tam olarak ne amaçla yapılıyor, laparospiden farkı nedir fikriniz var mı? Şimdiden hepinize teşekkür ederim..

Siz yanınızda hasta alezi götürün eşiniz altınıza sersin oraya birazını yapabilirsiniz. Her yer sürgü vermiyor çünkü kalkarsanız tuvalete vicdan yaparsınız sonra ,sıkışık şekilde kıvranmaktansa bu güzel bir çözüm
İrenbe de veriyorlar canım bebeklerinin altını alırken serdiğimiz bez gibi birşey varya ondan seriyorlar sürgüye yaptıktan sonra onu temiziylede değiştiriyorlar

Siz yanınızda hasta alezi götürün eşiniz altınıza sersin oraya birazını yapabilirsiniz. Her yer sürgü vermiyor çünkü kalkarsanız tuvalete vicdan yaparsınız sonra ,sıkışık şekilde kıvranmaktansa bu güzel bir çözüm

Çok çok aşırı sıkışık olmanıza gerek yok idrar yapma hissiniz varsa yeterli oluyor

Bana 1 lt su için işlem öncesi yeter dediler ben 2 lt içmişim çok sıkışmıştım birazını yaptım öncesinde. 1 litre iç çok fena olmazsın canım

Bende senin gibiyim tutamam genelde beze yaptim ben bez isteyebilirsin veya yaninda goturebilirsin vermezlerse surgu bazen sorun olabiliyor akiyor vs
Desteğiniz için teşekkür ederim kızlar. Güzel fikirler verdiniz bana. En azından ne yapabilirim kafam daha iyi netleşti 🙏🥰

Arkadaşlar günaydın, bugün benim 8. günümdü sabah iki tane test yaptım maalesef sonuç negatif..:KK43: Güzel haberi alan herkesi tebrik ederim, Allah sağlıkla kavuştursun..
Bizimki de belli değil ama olsun sen içini ferah tut canım, benimde 8. Gün bugün ama ben hala ilaçlardan 2. Cizgi çıkıyor diye düşünüyorm. Acaba sen hangi ilaçları kullanıyorsun.

Kizlar transferimi oldum bitti🥳 Allah hayirlisi neyse onu versin bundan sonrasi icin elimizden geleni yaptik yapiyrouz🙏 Sadece 5 dk yatirdilar sonra 10 dk daha uzanayim bari dedim😂 zorla 10 dk yattim.Kasiklarimda bir agri var !bu normal birsey mi?
Kızlar bu durum herkesin aklında olsun, yarim saat yatırıp kaldırıyorlar. Baştan doktorunuzla konusun ben öyle yapmıştım, tam 2 saat yattım. En sona yazmışlar beni çokta iyi yapmışlar. Gerçi 10. Dk da dayanamayıp wcye kalktım ama bunun tedbirini almamak benim suçumdu.

Kızlar bu durum herkesin aklında olsun, yarim saat yatırıp kaldırıyorlar. Baştan doktorunuzla konusun ben öyle yapmıştım, tam 2 saat yattım. En sona yazmışlar beni çokta iyi yapmışlar. Gerçi 10. Dk da dayanamayıp wcye kalktım ama bunun tedbirini almamak benim suçumdu.
Bu arada hayırlısı olsun, ilk 3 gün yatabildigin kadar yat bence. Tutmuş gibi düşün. O ağrı herkeste oluyor, endişelenme

X