Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Benimde bugün 21. günü transfer gününü saymazsak. Ama bana 29 Martta gidin muayneye dediler bende bekliyorum bakalım heyecanla ultrason resmi verirlerse bizimle de paylaşın :)
Tabikiiiii 😍😍😍 inşallah sen de sağlıcakla görür duyarsın 😍 aramızda demek ki iki gün var ben 4 Mart'ta transfer oldum. Doktor bugün çağırdı inşallah görünür bebişim 😍

Sen de iyi ki varsın canım. Güzel notunla bizi çok mutlu ettin. Hamişlerin duası kabul olur bizde bolca dua edin. Güzler azaldıkça korkmaya,gerilmeye başladım istemsizce. Hiç belirti yok. Adet olucakmışım gibi ağrım var. Bilemiyorum 🤷‍♀️😥😔 doktor %80 şans vermişti rahim falanda çizilince baya umutluydum. Günler azaldıkça sanki herkes hamile olucak bir ben olamıycak mışım gibi gelmeye başladı. 😓
Hiç umutsuz olma. Benim de hiçbir belirtim yoktu sadece karnım agriyordu. Ne göğüs şişmesi ne koku hiçbir şey hissetmemiştim. Bak neredeyse 6 haftalık olacağım inşallah hala da hiçbir şeyim yok arada bir kasıgim ağrıyor. İllaki belirti arama😍😍 inşallah sana sımsıkı tutunacaktir 😘

Heyecanla bekliyoruz 🤗
Kızlar herkese selam, ben litunus tablet , prilep, duphaston ve oksapar kullanıyorum. Yanı progesteron ve kan sulandırıcı alıyorum . Dün akşam yaptığım gebelik testi bayaa bi koyu çıktı pozitif sonuç verdi yani. Sabah kullandığım ise silikti. Kızlar bu ilaçları kullananlar gebelik testinde pozitif mı aliyor. Yanı ilaçlar progesteron seviyesini arttırdığından mı pozitif sonuç alıyorum. Bunu deneyimleyen mı acaba??

Kızlar herkese selam, ben litunus tablet , prilep, duphaston ve oksapar kullanıyorum. Yanı progesteron ve kan sulandırıcı alıyorum . Dün akşam yaptığım gebelik testi bayaa bi koyu çıktı pozitif sonuç verdi yani. Sabah kullandığım ise silikti. Kızlar bu ilaçları kullananlar gebelik testinde pozitif mı aliyor. Yanı ilaçlar progesteron seviyesini arttırdığından mı pozitif sonuç alıyorum. Bunu deneyimleyen mı acaba??
Hamilesiniz o zaman😍 ilaclar yapmaz. Resmi var mi?

Testten teste fark edebilir progesteron hormonuyla alakası yok bence içini ferah tut😍

Hamilesiniz o zaman😍 ilaclar yapmaz. Resmi var mi?
Bu güzel haberi birinden duymak çok güzel 😊🙈 fakat neden akşam daha köyü sabah daha açık olabilir ki. Hiç anlamadım 😔

Eklentiler

• 16164853577512045917068464615426.jpg
    16164853577512045917068464615426.jpg
    72,7 KB · Görüntüleme: 68
Kesin hamilesiniz :KK200: gozunuz aydin kacimci gun? Sivi alimiyla ilgili degisir
Çok teşekkür ediyorum, umarım öyledir.. Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın.. bugün 8. Günüm bakalım.. Hiç belirti de yok adet sancisi gibi agrım vardi ilk 3 4 gun. O da geçti. Bende dedim heralde bebis kayip gitti

Çok teşekkür ediyorum, umarım öyledir.. Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın.. bugün 8. Günüm bakalım.. Hiç belirti de yok adet sancisi gibi agrım vardi ilk 3 4 gun. O da geçti. Bende dedim heralde bebis kayip gitti
Kan verip bizle guzel haberi paylasin insallah😍

Bir saat yatırıyorlar idrar içinde ilk yarım saat kaldırmıyorlar sürgü veriyorlar ablalar var onlar ilgileniyorlar çok tutamayacak gibi olursan sürgü iste tutuyum diye kendini sıkma olur mu
Teşekkür ederim canım. Ben pek idrarımı tutamıyorum korkum o aslında tutamayıp erken kalkmak. Sürgü veriyorlarsa iyi olur 😊 daha önce tepecikte sürgü de vermiyorlardı zorla sonda takmışlardı.

Tabikiiiii 😍😍😍 inşallah sen de sağlıcakla görür duyarsın 😍 aramızda demek ki iki gün var ben 4 Mart'ta transfer oldum. Doktor bugün çağırdı inşallah görünür bebişim 😍
İnşallah evet 2 gün var bende 2 Martta transfer oldum 5.gün embriyosu 2 adet çok heycanlandım inşallah çok güzel haberler alırsınız.

İnşallah hamilesin😍😍o sana sıkı sıkı tutunmuştur annesi 😘

X