Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Sebepsiz infertilite tüpler açık. Eşimde sorun yok. Kronik hastayım sürekli ilaç alıyorum. 6 senelik evliyim 2 senedir uğraştım. 2 tane donmuş 3.gün var bakalım doktor adetken gel dedi ne diyecek. İnşallah sizin pozitif olur
Dondurulmuşların varmış ne güzel ben hep sil baştan başladım inşallah bu kez olacak canım :KK54:

kızlar merhaba bugün kan verdim tekrar 12. gün değerim 200. şükürler olsun asla umudunuzu kaybetmeyin bu benim 4.denemem bir tanede oğlum var 5 yaşında Allah hepinizin kucaklarını doldursun (Amin)
Çok güzel, maşallah. Hayırlı uğurlu olsun sağlıcakla kucağına almak nasip etsin inşallah 🙏

Kizlarr dayanamadimm kan verdiim 5.gun 68 cikti sonucum 19aydir ilk defa pozitif gordum gozyasim durmuyor cok icten soyluyor rabbim hepinizi mutluluktan aglatsin inşallahhhhh🤲 bu haberi biraz cekinerek mahcup hissederek veriyorum negatif alan arkadaşlarim sizi cok iyi anliyorum ama mucizeleriniz zamanini bekliyor inşallah en kisa zamanda kavuşcaksiniz🤲🤲
Tebrik ederim çok güzel değeriniz

Kızlar benim dün geceden beri devam eden lekekenmem vardı . Bugün doktora gittim 2 kese göründü . Kalp atisi henüz yok suan 5+3 . Kesenin etrafında kanama alanı vardı o yüzden düşük riskim var sürekli yatiyorum
Çok geçmiş olsun aman dikkat edin bol bol dinlenin fazla ayakta kalmayın proluton iğne verdiler mi o kanamayı kesiyormuş

İnşallah canım 🙏 İlk başta çok korktum ama sonra baktım her şey olacağına varıyor. Ona inandım ve akışa inandım ,dua ettim. Güzel sonuçlanacağına inanıyorum evet benim gibi mücadeleci.. Çok şükür hep birlikte sağlıcakla kucağımıza alacağız inşallah 🙏😘
İnşallah canım sen kendini rahat bırak huzurlu ol kesinlikle her şey olacağına varıyor. Bol bol dua edelim birbirimize seneye bu zamanlar yaramazlıklarından konuşalım hep birlikte:dua::KK36:

Yaa evet geçmez saatler bugün kaçıncı günün transferinin bende Pazartesi gidicem inşallah kalp atışını da duyarım
19.günü🙈🙈 inşallah sen de sağlıcakla kalp atışını duyarsın. Ben çok heyecanlıyım biraz da tedirgin acaba kese var mı nasıl aklımda deli sorular

Günaydın güzellerim..:21:
Gelişmek, değişmek ve dönüşmek her zaman kolay olmuyor sevgili arkadaşlarım. Dayanamadığınız zamanlar olacak. kalbinizin kırıldığı zamanlar olacak. Aslında bunları hissedebilmek paha biçilmez. Sen asla her ne yapıyorsan vazgeçme. kararlılıkla devam et. Devam ederken her zaman hayal et; geliştiğine, değiştiğine ve dönüştüğüne.. Ve bu değişimden güçlü çıktığına.. Her ne yapıyorsan zaman alacak. Emekleyecek ve engellerle karşılaşacaksın. Ama buna değecek.
İyi ki varsın! :)😘
Sen de iyi ki varsın canım. Güzel notunla bizi çok mutlu ettin. Hamişlerin duası kabul olur bizde bolca dua edin. Güzler azaldıkça korkmaya,gerilmeye başladım istemsizce. Hiç belirti yok. Adet olucakmışım gibi ağrım var. Bilemiyorum 🤷‍♀️😥😔 doktor %80 şans vermişti rahim falanda çizilince baya umutluydum. Günler azaldıkça sanki herkes hamile olucak bir ben olamıycak mışım gibi gelmeye başladı. 😓

19.günü🙈🙈 inşallah sen de sağlıcakla kalp atışını duyarsın. Ben çok heyecanlıyım biraz da tedirgin acaba kese var mı nasıl aklımda deli sorular
Benimde bugün 21. günü transfer gününü saymazsak. Ama bana 29 Martta gidin muayneye dediler bende bekliyorum bakalım heyecanla ultrason resmi verirlerse bizimle de paylaşın :)

Sen de iyi ki varsın canım. Güzel notunla bizi çok mutlu ettin. Hamişlerin duası kabul olur bizde bolca dua edin. Güzler azaldıkça korkmaya,gerilmeye başladım istemsizce. Hiç belirti yok. Adet olucakmışım gibi ağrım var. Bilemiyorum 🤷‍♀️😥😔 doktor %80 şans vermişti rahim falanda çizilince baya umutluydum. Günler azaldıkça sanki herkes hamile olucak bir ben olamıycak mışım gibi gelmeye başladı. 😓
Ben sayfamdaki herkese bol bol dua ediyorum, ciddiyim buna inan. Hep olumlamalar yapıyorum... İçini ferah tut ,belirti arama.. Gerçekten mucizelere inan.. 🙏🤞💗

X