Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Oksopar kullansana doktoruna soyle oksopar da yakiyo hafif sonra geciyo ama rahatsiz etmiyo

Bizi bizden başkası anlamaz . Sen içini ferah tut ben elimden geldiğince herkese moral vermek istiyorum çünkü bu süreç moralden geçiyor. Ağlama walla bende duygusallaştım her an ağlayabilirim. Sil sende gözlerini bir besleme Çek bi pozitiflen hadi. Lütfen allahım hepimizin sesini duyuyor. Rabbim kul dua ettiğinde kimisini veriyimde huzurumdan çekilsin dermiş kimisinide bekletirmiş güzelleştirirmiş. Bekliyorsa güzelleşiyor demektir sen canını hiç sıkma. Nasıl olucak DİE de düşünme. Rabbim koymuştur bi yol hepimize o yolda rabbime layık olabilecek kullardan olabilmeyi nasip etsin.

Eklentiler

• IMG_20210322_101957.jpg
    30,6 KB · Görüntüleme: 29
Ben de ağlıyorum sonucum yarım saate çıkacak korkudan hep...

Oksopar kullansana doktoruna soyle oksopar da yakiyo hafif sonra geciyo ama rahatsiz etmiyo
Ya iki kutu enoxsu almıştık transferde 1 ay önce bide işin garibi ilk oksapar yazmıştı biz bulamadık. Kaç tane eczane gezdik bulamadık hatta eczaneci bizde covid hastalarında kullanıldığı için oksapara devlet el koydu dedi. Mecbur enoxs aldık

Ben de ağlıyorum sonucum yarım saate çıkacak korkudan hep...
Aylin bak ben seni de olumlu düşünüyorum inşallah nasip olur. İnşallah düşüncem doğrudur. Sende ağlama bak madem test verdin kalk bi abdest al kuran oku bu saatleri kuran okuyarak geçir. Rahatlat hem kendini hem beynini. Allah’ın izniyle herşey güzel olucak

Arkadaşlar Allah sabır ve selamet versin herkese. Hepimiz tam bir sabır sınavından geçiyoruz. Gerek test günü bekleyenler gerek kese ve kalp atışı günü bekleyenler... Allah hepimize yardım etsin gönlümüze göre versin hayırla inşaallah bende kese günü bekleyenlerdenim. Cumartesi gidicez inşaallah bir kez artışı gördük ve o transferin 11. Gününden beri bekliyorum. Hergün bel ve karın ağrım oluyor ama hiç bulantım yok. Bu ağrılar kullandığım ilaçlardan mı yoksa bebekten değilse diye evham yapıyorum. 5+2 olması gerek bebek varsa hala. Ama hiç bulantı başlamadı bir kere bile.Bu da beni endişelendirmiyor değil. Acaba bebek hala yaşıyor mu içimde ? Evet sonuç ne gelirse gelsin Allah a teslim olduk boynumuz kıldan ince. Ama yine de bu bekleyiş çok zor tam bir imtihan. Ama her nasip vaktine esirmiş. Bekleyeceğiz ,mücadelemiz bitmeyecek ve inşaallah sonunda sevinenler olacağız

Daha iyiyim şimdi toparlanmaya çalışıyorum iğne mi vuruldum ilaçlarımı içiyoruz Cuma’ya kadar dayanacağım yaşayıp göreceğiz Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın İnşaallah hepimize güç kuvvet versin güzel bir şekilde bu süreci atlatabilelim o cennet kokusuna kavuşabilelim

Yorumunuz beni çok rahatlattı .teşekkür ederim .bende histeroskopi olacağım.panik atak var

Canım ben de geçen hafta çarşamba günü test yaptım en son bi daha yok. Perşembe gidicem keseye. Her gün orda mı diye düşünüyorum. Aynı endişeler belirtiler var. Bulantı hiç yok bende de ama herkeste aynı olmuyor bulantı olmayan da var. Olumsuz düşünmemeye çalış bu süreçte önemli stres iyi değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…