Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Aminnn inşallah. Allahım Şafi isminin yüzü suyu hürmetine bizlere şifa versin .

Günaydın hiç uyuyamadım istemsiz ağladım ara ara. Kan vermeye gidicem birazdan. Hiç evde test yapmadım.malesef çok korkuyorum Bi umut inşallah miniğim benımledir
Canım inşallah güzel haberler le gelicek sin tüm kalbimle dua ediyorum seninle birlikte dakikaları sayıyoruz pozitif gelecek inanıyorum buna
Günaydın kızlar.. Teste gitmeden önce kendimi bı yoklamak istedim. İnşallah bugün güzel haberler vereceğiz sizce?? Eki Görüntüle 2806578
Canım tebrik ederim bak negüzel iki çizgi öyle değerin iyi arttı demekki inşallah kan sonucunla da sevindireceksin bizi
Canım mideni üşütmüş olabilir misin yada kabız olmayım derken bağırsaklar fazla çalışmıştır bende ilk günden beri kuru kayısı incir üzüm ve hoşaf tüketiyorum ekmeği de sadece kahvaltıda çok az yiyorum bağırsak hareketliliği bende de var var. Aynı zaman transferi seninle de belirti diyebileceğim hiç bişey de yok bende
Çok erken yaptın çıkmaması normal sakın negatif gibi düşünme varsa da çıkmama ihtimali çok yüksek en erken 6. 7.gün yapılıyor onda bile herkesin aynı değil hiç üzme kendini canım az daha sabredip pozitif haberi alıcaz inşallah
Sağsalim bebeğini kucağına alasın canım bulantı ya belirtiye takılma bebeğin seninledir merak etme ben kızımda hiç bulantı yaşamadım mesela karnım büyümesi gebelik belirtisi olarak hiç bişey yaşamadım her bünye hata her hamilelik bile aynı değil

arkadaşlar benim 11. Gün kan değerim 490 çıkmıştı 13. Gün 700 çıktı. İki katına katlanmamış bir sorun var mıdır acaba?
Doktora sordun mu canım bende merak ediyorum benim 12. Gün 102 çıkmıştı 14. Gün 171 çıktı iki kat artmamış doktorum %60 artsa yeterli bizim için demişti ama benim içim rahat etmedi

Canım hiç anlam veremedim bağırsak hareketi çok rahatsz ediyo ilk günden beri Başka da belirti filan hiç yok öle kasık ağrısı filan Allahım hepimizin yüzüne. Baksın

Canım hiç anlam veremedim bağırsak hareketi çok rahatsz ediyo ilk günden beri Başka da belirti filan hiç yok öle kasık ağrısı filan Allahım hepimizin yüzüne. Baksın
Amin inşallah bende fazla kendimi dinlemek istemiyorum düzenli ilaç kullanmasam unutmak istiyorum da transfer falan ama imkanı yok rahat kafayla bir hafta beklemek

arkadaşlar benim 11. Gün kan değerim 490 çıkmıştı 13. Gün 700 çıktı. İki katına katlanmamış bir sorun var mıdır acaba?
Aynı yerde aynı saatlerde mi verdiniz testi çünkü saat bile etkiliyor artışı. İlk değeriniz gayet yüksek çıkmış bence Bi sıkıntı yok ille 2 kat artacak diye Bi kural yok doktorunuz ne dedi pekş

Aynı yerde aynı saatlerde mi verdiniz testi çünkü saat bile etkiliyor artışı. İlk değeriniz gayet yüksek çıkmış bence Bi sıkıntı yok ille 2 kat artacak diye Bi kural yok doktorunuz ne dedi pekş

Aynı yerde verdim ama saat olarak 4-5 saat daha erken verdim. 4 saat için bu kadar fark olur mu? Doktoruma ulaşamıyorum tedavi bitti yüzünü göremedik

Aynı yerde verdim ama saat olarak 4-5 saat daha erken verdim. 4 saat için bu kadar fark olur mu? Doktoruma ulaşamıyorum tedavi bitti yüzünü göremedik
Olabilir tabi hiç canını sıkma değerin iyi saatler farkettiriyor doktorum bana aynı saatler de vermeye çalış demişti vardır bi bildiği elbet

Doktora sordun mu canım bende merak ediyorum benim 12. Gün 102 çıkmıştı 14. Gün 171 çıktı iki kat artmamış doktorum %60 artsa yeterli bizim için demişti ama benim içim rahat etmedi
En azından sen doktorunla konuşmuşsun öyle dediyse bir sorun yoktur o zaman. Sen ne durumdasın şu an kaçıncı günün?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…