Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Kızlar bugün transferin 3. Günü regl olacakmışım gibi ara ara sancı oluyor 3. Gün var regl günüme korkmaya başladım akıntı falan birsey yok ama normal mi bu yaşayan oldu mu aranızda ?
Korkma canım bende de oluyor ara ara hatta sol kasığıma iğne batar gibi oluyor hemen geçiyor. Adet tarihim 6 gün sonra benim de normalde belirtilerim 1 hafta öncesinden başlardı. Bakalım inşallah olumlu sonuç alırız

Kızlar nasılsınız öncelikle. Size bir şey sorucam. Enox kullanan varmı aranızda. Göbekten iğneler beni mahvetti hem aşırı morardı hem içerisi sertleşti eğilirken bile müthiş ağrıyo acıyo. Prolutex iğne acıtmıyor ama enox çok fena yaptı. İğneyi vurduktan sonra yakmaya başlıyor ağlatıyor beni. 2 gündür akşam 23.00 de uyuya kalıyorum. Gece 4 de uyanıyorum bugün de aynısı oldu. İlaçlr beni mahvetti. Şimdi uyandım yine burnum falan akmaya başladı. Herşeyden belirti aramaya başladım artık. Ne zor bi süreç ya rabbim düşmanıma vermesin. Sabretmek çok zor.

Bende ayni durumdaym iki gundur erken uyuyorum 5-6da ayaktaym geri de uyyamiyorum beni de progestan igne cok kotu ypti kalcalarim morardi ve oturrken bile aci cekiyorum enoxta ayni sekilde nokta nokta morardi gobegim alkollu pamuk veya kolonyali pamuk bekletebilirsij canim sisliklerin uzerinde

Kızlar bugün transferin 3. Günü regl olacakmışım gibi ara ara sancı oluyor 3. Gün var regl günüme korkmaya başladım akıntı falan birsey yok ama normal mi bu yaşayan oldu mu aranızda ?
Bende bugün 5. Günüm ama 3. Gün adet olacakmışım gibi sancılandım sonra hafifledi ama ara ara yokluyor

Kızlarrr transferin ilk günü sabahından beri bağırsaklarım gur gur yerinde durmuyor önce yediklerimden dedim badem çekirdek filan yiyorum ya...hiç kabızlık yaşamadım çok rahattım ve karın ağrısıyla gittim lavabolara .Ama dün 3. Gün gece soğuk soğuk terlerken bir ishal bir ağrı ne bu yaa fikri olan var mı hala soğuk terler döküyorum

Öyle kasılma tarzı bir şey olmadı regl olacak gibi hafif sızı oldu canım.

İnşaallah canım dayanamadım test yaptım 4. Gün negatif görünüyor bakalım cuma günü durum değişecek mi ben nedense umutsuz olmaya başladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…