Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Umarım emeklerinizin karşılığını en kısa sürede alırsınız. Belli ki çok bilgili ve ayrıca haliyle hassas birisiniz. Gerçekten insanlar ağzı olan konuşuyor modunda. Herkesten uzak kalmak bence de en iyisi. Tüm güzel dileklerimle yanınızdayim

Ahh canım sağ ol, inşallah güzel haberlerini alırız

İnşallah canım hepimiz emeklerimizin karşılığını alacağız.Bana iyi gelmeyen insanlarla görüşmüyorum bu yaşıma kadar hiç kimse ile küslüğüm kötü söz söylemişliğim yoktur ama mesafemden dolayı herkes her soruyu soramaz.Sadece çevremdekilere göre daha bilgiliyim diyelim , o yüzden herkes her aklına geleni soramıyor.

Üzülme der Mevlana ve devam eder, bir yanda korku bir yanda ümit varsa iki kanatlı olursun, tek kanatla uçulmaz zaten.
Sopayla kilime vuranın gayesi kilimi dövmek değil, kilimin tozunu almaktır. Allah sana sıkıntı vermekle tozunu, kirini alır. Niye kederlenirsin?

Harika gercekten ne guzel söz Allah geciktiriyorsa guzellestiriyordur her istedigimiz bir anda olsa bu kadar kiymetli olur muydu?

Canım çok güzel yazmışsın diline sağlık. İnşallah tez zamanda güzel haberini yazarsın buraya. Ben zaten anlattırsam herkese daha da stresli oluyorum. O yüzden bu tüp bebek sürecini sakladım. Sadece bir arkadaşım biliyor . Ailelere bile söylemedik biz. İnşallah her şey güzel olur dua ederken güçlü olabilmeyi de diliyorum ben hep. Elbet güzel şeyler de olacaktır yeter ki sabredebilelim.

Ben kesin dayak yiyom , toz moz kalmadı yahu bende..

En güzelini yapmışsın canım.bebeişim doğsa bile söylemeyeceğim.

Ben tarlusal ile oldum sonra transfer oldum şuan pozitif sonuçlandı bir sorun olmuyor ilaçla adet olunca daha iyi olur demişti benim doktorum kendinin gelmesini beklememisti

Ben tarlusal ile oldum sonra transfer oldum şuan pozitif sonuçlandı bir sorun olmuyor ilaçla adet olunca daha iyi olur demişti benim doktorum kendinin gelmesini beklememisti
Maşallah canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.İnsallah bizlerde güzel sonuçlarımizi paylasiriz

Doktor bana maydonozu yasakladi bu donemde kizlar bilginiz olsun rahmi gevsetiyor gibi birseyler soyledi
Maydanoz hurma yasaklı besinler,nari da önermiyorlar.bol bol avokado sebze meyve tüketin.hamileyken yiyilmemesi gereken gıdalara bakın

Ben bütün ilaçlara aynen devam ediyorum. Estrofem, progestan fitil ve iğne, oksapar iğne, coraspin. perşembe kese randevu var bakalım eksiltir belki birazını.
Merhaba. Peki transfer sonrası kasıkda kasılmaların oldu mu? Olduysa ne şiddetle oldu? Benim bugün 6. Günümdü. Az önce nefesim kesildi bi kaç saniye çok fena kasıldım. İlaçlardan sebeptir inşallah kötü bir şey değildir

Kızlar bugün transferin 3. Günü regl olacakmışım gibi ara ara sancı oluyor 3. Gün var regl günüme korkmaya başladım akıntı falan birsey yok ama normal mi bu yaşayan oldu mu aranızda ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…