Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Evlilikte çocuk yapmak iki kişinin kararı ile olacak bir konu,başkalarını dahil etmemek lazım ama malesef iyi niyetten ve tecrübesizlikten dahil ettiği iz dönemler oldu.İlk hamileliğimde herkesle paylaşmıştım.düşükle sonuçlandı kürtaj oldum hastaneye kimseyi kabul eymedim.Sanki evden cenaze kalkmış gibi gelen giden oldu daha çok moralim bozulmuştu.2.hamilrlipimde 2 ay saklayabildim çünkü bulantılarım o kadar çoktu ki apartmanda herkes duyuyordu.bebeğimde trizomi18 teşhisi konuldu malum herkes duydu,gebeliği sonlandırma kararı aldık ,geçmiş olsuna gelenler genetik uzman kesildi.Kimseyi yine hastaneye kabul etmedim eve gelecekler varsa da ben tamamen iyileşince gelsin dedim.Son 3 kimyasal gebeliğimden kız kardeşlerim annem dışında kimse bilmiyor.Herkes çocuğum olmuyor sanıyor mesafeli olduğum için kimse soramıyorda.kendi bilmezler sorduğunda da ay bu pandemide çocuk yapmam diyorum.Tüp bebek tedavisine başladım bir tane ablam dışında kimse bilmiyor.ablamda sağ olsun daha bir kere ben birşey anlatmadan soru sormaz
ne yaptın diye....Şu dönemde rahat rahat pandemide çocuk düşünmüyoruz dersin,inşallah bir daha da sormazlar .
Umarım emeklerinizin karşılığını en kısa sürede alırsınız. Belli ki çok bilgili ve ayrıca haliyle hassas birisiniz. Gerçekten insanlar ağzı olan konuşuyor modunda. Herkesten uzak kalmak bence de en iyisi. Tüm güzel dileklerimle yanınızdayim 🙏😘

Merhaba canım, ben de kendiliğimden çok nadir adet olurum. O yüzden doktorumla görüştüm bu konuyu. Opu dan sonra 5. Gün kendiliğimden oldum zaten senin gibi. O ay rahim dinlendirdik. Sonraki adet için 18. Gün tarlusala başlattı doktorum direk o adetin ikinci günü başladık ilaçlara haftaya cuma transferim olacak inşallah 🙏 benim doktorum hiç gecikmesini bile beklemedi anlayacağın direk kullandırdı
Ahh canım sağ ol, inşallah güzel haberlerini alırız 🤗

Umarım emeklerinizin karşılığını en kısa sürede alırsınız. Belli ki çok bilgili ve ayrıca haliyle hassas birisiniz. Gerçekten insanlar ağzı olan konuşuyor modunda. Herkesten uzak kalmak bence de en iyisi. Tüm güzel dileklerimle yanınızdayim 🙏😘
İnşallah canım hepimiz emeklerimizin karşılığını alacağız.Bana iyi gelmeyen insanlarla görüşmüyorum bu yaşıma kadar hiç kimse ile küslüğüm kötü söz söylemişliğim yoktur ama mesafemden dolayı herkes her soruyu soramaz.Sadece çevremdekilere göre daha bilgiliyim diyelim , o yüzden herkes her aklına geleni soramıyor.

Üzülme der Mevlana ve devam eder, bir yanda korku bir yanda ümit varsa iki kanatlı olursun, tek kanatla uçulmaz zaten.
Sopayla kilime vuranın gayesi kilimi dövmek değil, kilimin tozunu almaktır. Allah sana sıkıntı vermekle tozunu, kirini alır. Niye kederlenirsin?

İnşallah canım hepimiz emeklerimizin karşılığını alacağız.Bana iyi gelmeyen insanlarla görüşmüyorum bu yaşıma kadar hiç kimse ile küslüğüm kötü söz söylemişliğim yoktur ama mesafemden dolayı herkes her soruyu soramaz.Sadece çevremdekilere göre daha bilgiliyim diyelim , o yüzden herkes her aklına geleni soramıyor.

Üzülme der Mevlana ve devam eder, bir yanda korku bir yanda ümit varsa iki kanatlı olursun, tek kanatla uçulmaz zaten.
Sopayla kilime vuranın gayesi kilimi dövmek değil, kilimin tozunu almaktır. Allah sana sıkıntı vermekle tozunu, kirini alır. Niye kederlenirsin?
Harika gercekten ne guzel söz Allah geciktiriyorsa guzellestiriyordur her istedigimiz bir anda olsa bu kadar kiymetli olur muydu?

Canım çok güzel yazmışsın diline sağlık. İnşallah tez zamanda güzel haberini yazarsın buraya. Ben zaten anlattırsam herkese daha da stresli oluyorum. O yüzden bu tüp bebek sürecini sakladım. Sadece bir arkadaşım biliyor . Ailelere bile söylemedik biz. İnşallah her şey güzel olur dua ederken güçlü olabilmeyi de diliyorum ben hep. Elbet güzel şeyler de olacaktır yeter ki sabredebilelim.

Ben kesin dayak yiyom , toz moz kalmadı yahu bende..🤭

Canım çok güzel yazmışsın diline sağlık. İnşallah tez zamanda güzel haberini yazarsın buraya. Ben zaten anlattırsam herkese daha da stresli oluyorum. O yüzden bu tüp bebek sürecini sakladım. Sadece bir arkadaşım biliyor . Ailelere bile söylemedik biz. İnşallah her şey güzel olur dua ederken güçlü olabilmeyi de diliyorum ben hep. Elbet güzel şeyler de olacaktır yeter ki sabredebilelim.
En güzelini yapmışsın canım.bebeişim doğsa bile söylemeyeceğim.

Doğru diyorsun canım,ben üniversite hastanesinde tüp bebek tedavisine başladım malesef asistanlar var onlarda her soruya cevap veremiyorlar hocaya sormamız lazım diyorlar.Reglimin 2.günü gittiğimde soracağım ama öncesinde merak ettim kullanan arkadaşlar var mı?
Ben tarlusal ile oldum sonra transfer oldum şuan pozitif sonuçlandı bir sorun olmuyor ilaçla adet olunca daha iyi olur demişti benim doktorum kendinin gelmesini beklememisti

Ben tarlusal ile oldum sonra transfer oldum şuan pozitif sonuçlandı bir sorun olmuyor ilaçla adet olunca daha iyi olur demişti benim doktorum kendinin gelmesini beklememisti
Maşallah canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.İnsallah bizlerde güzel sonuçlarımizi paylasiriz

Doktor bana maydonozu yasakladi bu donemde kizlar bilginiz olsun rahmi gevsetiyor gibi birseyler soyledi
Maydanoz hurma yasaklı besinler,nari da önermiyorlar.bol bol avokado sebze meyve tüketin.hamileyken yiyilmemesi gereken gıdalara bakın

Ben bütün ilaçlara aynen devam ediyorum. Estrofem, progestan fitil ve iğne, oksapar iğne, coraspin. perşembe kese randevu var bakalım eksiltir belki birazını.
Merhaba. Peki transfer sonrası kasıkda kasılmaların oldu mu? Olduysa ne şiddetle oldu? Benim bugün 6. Günümdü. Az önce nefesim kesildi bi kaç saniye çok fena kasıldım. İlaçlardan sebeptir inşallah kötü bir şey değildir 😒

Kızlar bugün transferin 3. Günü regl olacakmışım gibi ara ara sancı oluyor 3. Gün var regl günüme korkmaya başladım akıntı falan birsey yok ama normal mi bu yaşayan oldu mu aranızda ?

X