Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Anladım canım teşekkür ederim heryerde ilaçlar dışardan deniliyor zaten nasıl memnun musun peki doktorundan falan bende araştırma yapıyorum da Hatay da oturuyorum adana yakın gidip gelirim düşünüyorum önce bahçeci diye düşündüm ama İstanbul'a gidiş geliş zor olacagindan adana daha iyi diye düşündüm
Ben çok memnunum canım. İlk deneme de pozitif aldık biz ama adana kışla başkenti de degerlendir orası 7.500 ve profosor doktor yine. Benim orda yaptırmama sebebim sekreteri eşimin kuzeni biz kimseye söylemedik bu durumu ondan dolayı acıbademi tercih ettim. Ama akraba durumu olmasaydı kışla başkenti şeçerdim
Anladım canım teşekkür ederim heryerde ilaçlar dışardan deniliyor zaten nasıl memnun musun peki doktorundan falan bende araştırma yapıyorum da Hatay da oturuyorum adana yakın gidip gelirim düşünüyorum önce bahçeci diye düşündüm ama İstanbul'a gidiş geliş zor olacagindan adana daha iyi diye düşündüm

Kızlar benim bugün transferin 9.günü. Yarin kanda test günüm. 5.gün embriyosuydu. Biraz evvel bir miktar acik kahverengi lekelenmem oldu. Sizce tutulma belirtisi midir? Böyle bir durum yasayip pozitif olan gebe oldugunu öğrenen var mi?😥
Merhabe benjm de yarın 9.gün. Ayrıca benım de dün sabah ve bu sabah az bi açkk kahve akıntım oldu.🥺

Merhabe benjm de yarın 9.gün. Ayrıca benım de dün sabah ve bu sabah az bi açkk kahve akıntım oldu.🥺
Güzel şeyler onlar ,belirti iyidir, tutunuyordur. Korkmayın... Hadi güzel haberler verin de azıcık yüzümüz gülsün..😘🙏

kizlar ben doktoruma mesaj yazdim. Doktorum yerlesmeye bagli olabilir dedi. Yarin kan sonucuyla netlesecek olumlu ol dedi🙏🏻🙏🏻 İnsallah hepimiz hayirli olumlu sonuclar aliriz

Ben çok memnunum canım. İlk deneme de pozitif aldık biz ama adana kışla başkenti de degerlendir orası 7.500 ve profosor doktor yine. Benim orda yaptırmama sebebim sekreteri eşimin kuzeni biz kimseye söylemedik bu durumu ondan dolayı acıbademi tercih ettim. Ama akraba durumu olmasaydı kışla başkenti şeçerdim
Tamam canım çok teşekkür ederim rahim filmimi cektirim durumlara göre hareket edicem inşallah sen kaç yaşındasın bırde sıkıntı neydi sizde ozel olmazsa bende kimseyle konuşamıyorum burası iyi oldu

Kızlar ben de güzel haberler vermek isterdim ama nasip değilmiş. 9. Gün testimde 2.39 çıkmıştı 11. gün tekrar verdim tekrar aynı çıktı. Doktoruma söyledim o da Pazartesi tekrar kan versin aynı çıkarsa o zaman ilaçları kessin demiş. Değişecek bir şey yok 2 gün daha ilaçları kullanmak istemiyorum ama vardır bir bildiği deyip kullanmaya devam ediyorum. Çok şükür bir tane evladım var. Rabbim isteyen herkesin kucağını doldursun evlerini şenlendirsin inşallah. Transfer olacaklara ve olanlara hayırlısıyla pozitifi görmeyi, pozitif olanlara da hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde kucaklarına almayı nasip etsin Rabbim 🤲🏻🌺

Kızlar ben de güzel haberler vermek isterdim ama nasip değilmiş. 9. Gün testimde 2.39 çıkmıştı 11. gün tekrar verdim tekrar aynı çıktı. Doktoruma söyledim o da Pazartesi tekrar kan versin aynı çıkarsa o zaman ilaçları kessin demiş. Değişecek bir şey yok 2 gün daha ilaçları kullanmak istemiyorum ama vardır bir bildiği deyip kullanmaya devam ediyorum. Çok şükür bir tane evladım var. Rabbim isteyen herkesin kucağını doldursun evlerini şenlendirsin inşallah. Transfer olacaklara ve olanlara hayırlısıyla pozitifi görmeyi, pozitif olanlara da hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde kucaklarına almayı nasip etsin Rabbim 🤲🏻🌺
Uzulmeyin insallah Rabbim yuzunuzu guldursun en kisa zamanda emeklerinizin karsiligini nasip etsin..

Hayırlı olsun canım. Kızlar ben dün erken gebelik testi yaptım. Silik çizgi çıktı. Arkasından normal gebelik testi yaptım o da silik çıktı. Sevindim heralde hamileyim diye. Bu sabah yine normal gebelik testi yaptım ama ilk idrarimla değil. Hiçbişey çıkmadı. Test tek çizgi çıktı. Bu ki.yasal gebelik ile olsa 1gunde belli olur mu kızlar. Yardımcı olabilir mısınız lütfen.
Sağol canım bence test bozuktur kimyasal bile olsa hemen düşmez bence test yapma kan ver canım kaçıncı günün bugün

Sağol canım bence test bozuktur kimyasal bile olsa hemen düşmez bence test yapma kan ver canım kaçıncı günün bugün
Birinden bunu duymak bile içimi rahatlattı, teşekkür ederim 😊 birde buna ek rahmimdeki şişkinlik ve ağrılarım aynı anda azaldı. 5.Gün embriyosu bugün 6.Gün. Yarın kan testi mı yaptirsam acaba

X