Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Amin canım inşallah. Insan ister istemez üzülüyor. Sabır zor bir şey. Yattım şu an kafamı boşaltmaya çalışıyorum.
Benimde 9. Gün 41 di iki embriyo transferi 5. Gün. 11. Gün 122 çıktı. Bende 40 görünce sevinememiştim ama doktor 7 ile ikiz doğuranda gördüm ben deyince akışa bıraktım. Hala kafamda endişe var yok değil daha keseye gitmedik acaba görebilecekmiyiz diyorum ama çok düşünüp te kendimi hırpalamıyorum da. Çünkü Allah yazdıysa onun ömrünü 19 da olsaa 10 da olsa 300 de olsa tutunup gelecektir. Ama kaderde yoksa elden ne gelir ki hepimiz sadece dua ederek bekliyoruz yapacak hiç birşeyimiz yok. İnşaallah Rabbim yüzümüzü güldürür hepimizin. Üzülmek ya da sevinmek için erken bence. Şimdi dua zamanı.

Kızlar selamm. Sonuç çıktı 19. Ama üzülsem mi sevinsem mi bilemedim. Dr pazartesi günü tekrar istedi.artis çok önemli dedi. Kimyasal da olabiliyor dedi. Bildiğiniz gibi
9. Gün için iyi sonucun çok şükür pazartesi daha da yüksek olacak inşallah listene kendini pozitif olarak yazacaksın sen daha moral bozmak yokkkkk😘

Benimde transferin 7. Günü Lekelenme olmuştu. Doktorum yerleşme lekelenmesi olabilir demisti. Çok şükür pozitif sonuçlandı. Morel bozmayın umarım sizinde öyledir🤲
Mavi bugün 7.günüm kahve pembe arası lekelenmem oldu benım de . Keşke pozitif görsem... senjn başka belirtin var mıydı şuan kaç haftalıksın🎀

Benimde transferin 7. Günü Lekelenme olmuştu. Doktorum yerleşme lekelenmesi olabilir demisti. Çok şükür pozitif sonuçlandı. Morel bozmayın umarım sizinde öyledir🤲
İnşallah öyledir icime su serptiniz moralim bozulmuştu

Benimde 9. Gün 41 di iki embriyo transferi 5. Gün. 11. Gün 122 çıktı. Bende 40 görünce sevinememiştim ama doktor 7 ile ikiz doğuranda gördüm ben deyince akışa bıraktım. Hala kafamda endişe var yok değil daha keseye gitmedik acaba görebilecekmiyiz diyorum ama çok düşünüp te kendimi hırpalamıyorum da. Çünkü Allah yazdıysa onun ömrünü 19 da olsaa 10 da olsa 300 de olsa tutunup gelecektir. Ama kaderde yoksa elden ne gelir ki hepimiz sadece dua ederek bekliyoruz yapacak hiç birşeyimiz yok. İnşaallah Rabbim yüzümüzü güldürür hepimizin. Üzülmek ya da sevinmek için erken bence. Şimdi dua zamanı.
Haklısın canım hakkımızda hayırlısı olsun. Hayatta en sevmediğim şey belirsizlik ve onda beni buldu ayrica bir de bugün başka sorunlarla da uğraştık. Çok yıpratıcı hele de etrafına bu durumu açıklamak, anlatmak ve seni sevenlerin tepkileri daha da zor hale getiriyor. Kime ne diyeceğimi bilmiyorum. Allah'a dua ediyorum şu an elimden gelen bu. 🙏

Rabbim büyük geç tutunmustur pazartesi çok daha güzel değer çıkar inşallah ❤️

Arkadaşlar bir de bişey sormak istiyorum. Transferden sonra kabızlık yaşayan varmı varsa çözümler neler. Ikınmanın da çok riskli olduğunu duydum. Bilgilerinizi söyler misiniz ? 🤔
Var, ben hâlâ da maalesef kabızlık yaşıyorum duphalac önerdiler bana yarım ölçek.

Transferi aynı günde olmuşuz şuan kendini nasıl hissediyorsun
Transferi aynı günde olmuşuz şuan kendini nasıl hissediyorsun ?
Aslında belirti konusunda pek bişey yok bazen üşüme geliyor hafifte kaşıkta batma oluyor. Ama ben ilaçlardan olduğunu düşünüyorum. 5. Gün embriyosu ilk 2 günde tutunur diyorlar ama inşallah tutunma belirtisidir. Onun haricinde yok bir belirti hatta bazen unutuyorum transfer olduğumu 😅 inşallah güzel sonuçlar alırız. Sen nasılsın

Kızlar selamm. Sonuç çıktı 19. Ama üzülsem mi sevinsem mi bilemedim. Dr pazartesi günü tekrar istedi.artis çok önemli dedi. Kimyasal da olabiliyor dedi. Bildiğiniz gibi
Tebrikler canım. Artabilir bu, herkesin değişiyo tutunma da farklı farklı oluyo. Tekrar ver bakalım nolucak, sakın stres de yapma bozma moralini.❤️

Benimde 5. Gün embriyosu 4bc kalitede ve ilk denemem transfer olduğum gün grip oldum bütün vücudum gripten agrıyor ve sürekli yatıyorum hamilelik belirtisine dair birsey hissedemiyorum Arada benimde senin gibi hafif batma oluyor onun dışında akıntı falan baska hiçbir şey yok herkeste bir belirti var korkuyorum açıkçası İnşaallah güzel olur mutlu haber alırız cuma günü doğum günüm o gün test günüm 😊cumartesi de eşimin doğum günü 😊🤦🏼‍♀️

Yani burayı uzun zamandır takip ediyorum öyle oldu içim rahat degil, böyle oldu içim rahat degil. Allah için bir kendinizi salın ne olur. Transfer sürecindeyseniz yatın kalkın o anın keyfini çıkarın. Hamiş annelerseniz anın tadını çıkartın karnınızı sevin dua okuyun. Olabilir canım. Çünkü daha çok küçükler 1 haftada ne kadar büyüdüğüne tanık olacaksın diger hafta. İçin rahat olsun bak belki ikiz olabilir demiş.buna sevin, neden kese görünmüyor diye üzülmek yerine. Yasşdıgınız herşeyden şuan kan pıhtısı olan embriyolar hissediyor. Ve belki tutunacak olan bebegi biz yok ediyoruz gereksiz stresimizle. Ksurua bakmayın biraz sert bir yazı oldu ama, yazmak istedim. Bir salın kendinizi. Evet kolay degil ama akışına bırakın. Rahatlayın 🙏🙏🙏
Katılıyorum bu şekilde günler de geçmez zaten 9 ay var önümüzde daha. Sabırlı olmak lazım 👍🏻

Allah hepimizin emeklerini boşa çıkarmasın öncelikle. Bu foruma ilk kez yazıyorum. Sormak istediğim bişey var.Benim bugün oldu 5. Gün embriyo transferim. 2 tane konuldu. 3 tanesi donduruldu. Endometrium kalınlığım 8.6 ymış biraz ince ama kötü değil dedi doktorum. Bu incelikte olup da pozitif i gören oldu mu, biraz üzüldüm ben açıkçası

X