Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Allah hepimizin emeklerini boşa çıkarmasın öncelikle. Bu foruma ilk kez yazıyorum. Sormak istediğim bişey var.Benim bugün oldu 5. Gün embriyo transferim. 2 tane konuldu. 3 tanesi donduruldu. Endometrium kalınlığım 8.6 ymış biraz ince ama kötü değil dedi doktorum. Bu incelikte olup da pozitif i gören oldu mu, biraz üzüldüm ben açıkçası
Merhaabalar hayirli olsun ne zaman 8.6 iydi transfer gunu mu bence gayet iyi cnm

Benimde 5. Gün embriyosu 4bc kalitede ve ilk denemem transfer olduğum gün grip oldum bütün vücudum gripten agrıyor ve sürekli yatıyorum hamilelik belirtisine dair birsey hissedemiyorum Arada benimde senin gibi hafif batma oluyor onun dışında akıntı falan baska hiçbir şey yok herkeste bir belirti var korkuyorum açıkçası İnşaallah güzel olur mutlu haber alırız cuma günü doğum günüm o gün test günüm 😊cumartesi de eşimin doğum günü 😊🤦🏼‍♀️
Ya inşallah güzel haber alırsınız güzel günlere denk gelmiş. Benimde ilk denemem sebepsiz infertilite dondurulmuş 5.embriyosu 4AA kalitesi inşallah tutar Allah’ımın izniyle. Ben pek sakınmıyorum açıkçası yatıyorum kalkıyorum oturarak ablamlarla kızma birader oyunları oynuyoruz. Sakınan göze çöp batar derler ya o yüzden biraz rahat olmak istiyorum. Bakalım. Bugün sadece değişik olarak başımda değişik bi ağrı desem değil his desem değil kafamın içi çok garip ya beynim bana oyun oynuyo yada ilaçlar bilmiyorum 2 güne göre bugün bir farklı hissediyorum kendimi. Hayırlısı fazlada kaptırmıyorum kendimi. İnşallah güzel sonuçlar alırız. 🙏🙏

Kızlar selamm. Sonuç çıktı 19. Ama üzülsem mi sevinsem mi bilemedim. Dr pazartesi günü tekrar istedi.artis çok önemli dedi. Kimyasal da olabiliyor dedi. Bildiğiniz gibi
İnşallah artışa geçer canım kötü düşünme moralini bozma çok kişi var bu değerlerle sonra artış gösteren önemli olan iki günde bir artışı

Ya inşallah güzel haber alırsınız güzel günlere denk gelmiş. Benimde ilk denemem sebepsiz infertilite dondurulmuş 5.embriyosu 4AA kalitesi inşallah tutar Allah’ımın izniyle. Ben pek sakınmıyorum açıkçası yatıyorum kalkıyorum oturarak ablamlarla kızma birader oyunları oynuyoruz. Sakınan göze çöp batar derler ya o yüzden biraz rahat olmak istiyorum. Bakalım. Bugün sadece değişik olarak başımda değişik bi ağrı desem değil his desem değil kafamın içi çok garip ya beynim bana oyun oynuyo yada ilaçlar bilmiyorum 2 güne göre bugün bir farklı hissediyorum kendimi. Hayırlısı fazlada kaptırmıyorum kendimi. İnşallah güzel sonuçlar alırız. 🙏🙏
Ben de yatma taraftarı değilim evin içinde tur bindiriyorum resmen 😊göğüs ucunda kaşınma falan başladı psikolojik mi acaba diye düşünmüyor değilim 😊 cuma gününü bekleyemem sanırım erken idrar testi yapmaya başlarım herhalde 😂😂😂 bu Arada yaş kaç senin tek embriyo mu ?

Kızlar çoğunluğun belirtisi yok sanırım bu sabah yazılan mesajları okudum da... benım bugün kahve pembe arası küçük bir akıntım olmuş peçetede gördüm. Ama benım rahim ağzında bi yaram varmış doktor en başta o yüzden olabilir demişti . O yüzden sormadım. 7.gün benım de. Malesef çok umutlu değilim ..inşallah çok seviniriz çok zormuş gerçekten... bugün test verecekler heyecanla sonuçlarınızı beklıyorz
Benim de transfer sonrasi 7inci gunde ayni sey oldu. Buyuk ihtimal tutunma, yerlesme kanamasi.. umudunuzunl yitirmeyin ♥️

Ben de yatma taraftarı değilim evin içinde tur bindiriyorum resmen 😊göğüs ucunda kaşınma falan başladı psikolojik mi acaba diye düşünmüyor değilim 😊 cuma gününü bekleyemem sanırım erken idrar testi yapmaya başlarım herhalde 😂😂😂 bu Arada yaş kaç senin tek embriyo mu ?
Yaş 24 tek embriyo sana tavsiyem idrar testi yapma. Negatifi görürsün moralin bozulur. İdrara geç karışıyor gebelik. Benim tanıdığım çoğu kişide idrarda çıkmadı kanda çıktı kendini yıpratırsın. Gününü beklemeni tavsiye ederim. Ben transfer olduktan sonra günümü beklemeye karar verdim. Hayırlısı artık. ☺️🤷‍♀️

Benimde 5. Gün embriyosu 4bc kalitede ve ilk denemem transfer olduğum gün grip oldum bütün vücudum gripten agrıyor ve sürekli yatıyorum hamilelik belirtisine dair birsey hissedemiyorum Arada benimde senin gibi hafif batma oluyor onun dışında akıntı falan baska hiçbir şey yok herkeste bir belirti var korkuyorum açıkçası İnşaallah güzel olur mutlu haber alırız cuma günü doğum günüm o gün test günüm 😊cumartesi de eşimin doğum günü 😊🤦🏼‍♀️
Kaygılanma benimde 3. Günüm hiç bir belirtim yok herkesin bünyesi farklı

Yaş 24 tek embriyo sana tavsiyem idrar testi yapma. Negatifi görürsün moralin bozulur. İdrara geç karışıyor gebelik. Benim tanıdığım çoğu kişide idrarda çıkmadı kanda çıktı kendini yıpratırsın. Gününü beklemeni tavsiye ederim. Ben transfer olduktan sonra günümü beklemeye karar verdim. Hayırlısı artık. ☺️🤷‍♀️
Evet öyle oluyormuş biliyorum bakalım ne kadar dayanacağım
1616244737542.png

Yani burayı uzun zamandır takip ediyorum öyle oldu içim rahat degil, böyle oldu içim rahat degil. Allah için bir kendinizi salın ne olur. Transfer sürecindeyseniz yatın kalkın o anın keyfini çıkarın. Hamiş annelerseniz anın tadını çıkartın karnınızı sevin dua okuyun. Olabilir canım. Çünkü daha çok küçükler 1 haftada ne kadar büyüdüğüne tanık olacaksın diger hafta. İçin rahat olsun bak belki ikiz olabilir demiş.buna sevin, neden kese görünmüyor diye üzülmek yerine. Yasşdıgınız herşeyden şuan kan pıhtısı olan embriyolar hissediyor. Ve belki tutunacak olan bebegi biz yok ediyoruz gereksiz stresimizle. Ksurua bakmayın biraz sert bir yazı oldu ama, yazmak istedim. Bir salın kendinizi. Evet kolay degil ama akışına bırakın. Rahatlayın 🙏🙏🙏
Yok canım estağfurullah ama hepimiz biliyoruz ki hem maddi hem manevi çok kaybımız var o yüzden de olumsuz herhangi birşey de modumuz düşüyor, umarım hepimiz pozitif sonuçlar alırız 😍 en çok da iğneler koyuyor yani 🤣🤣

Arkadaşlar merhaba benim bugün yumurta toplamam oldu 5 gün sonrası içim doktor Lucrin iğne verdi bu ne için kullanılıyor aranızda kullanan var mı?

Kendine yapıcak bişeyler bulsan aslında kitap okuma film izleme gibi. Kendine çok yüklenme lütfen sonucun güzel. İnşallahta güzelce yükselicek 🙏♥️
Ah canım benim çok teşekkür ederim 🙏 inanın şu an ailemden daha çok sizlere ihtiyacım var. Biraz sakinledim E Edanmmmm benimle ilgileniyor sağolsun ve müzik dinliyorum iyi geldi .İnşallah güzel haberler vereceğiz 🙏🙏💞

X