Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Çok şükür ilk gün biraz ateşlendim niyeyse ama şimdi iyiyim belirti denecek hiç bişi yok sadece çok sıkışıyorum evde yavaş yavaş dolanacak bugün sende nevar ne yok nasılsn
Bende iyim şükür 🙏 dolanıyorum evin içinde annemler kızıyor yat kalkma falan ama kan dolaşımı önemli dedi doktor. Belirti de üşüme oldu kısa süreli batmalar oldu ama ilaçlardan DİE düşünüyorum hayırlısı bakalım ☺️

Hiç Bi değişiklik yok bende yavaş yavaş iş de yapıyorum bulaşık falan kızım var mecbur onla ilgileniyorum fırsat buldukça uzandım belirti diyebileceğim hiçbişey de yok. Bugün yemek de yapacağım artık normale dönerim. 5.gün embriyosu için ya aynı gün yada 48 saat içinde tutar diye okumuştum bugün tuttuysa tuttu
Allahım inşallah tutunmuştur. Kendini yine de yormadan iş yap canım dikkat et. Rabbim yardımcımız olsun inşallah 🙏♥️

Tutmuştur inşallah 🥰 bana kalsa bende normal hayatıma döneceğim ama eşim sakın bişey yapma diye tembihleyip duruyo. Daha önce düşük yaptığım için korkuyor. Arada evin içinde dolanıyorum. İştahım pek yok ilaç içeceğim diye yiyorum biseyler atıştırıyorum
Benimde en son boş gebelik oluştu o zaman da aynı böyle ilk 3 gün biraz dikkat sonra ağır iş yapmadan günlük hayatıma devam ettim sonra boş gebelik olduğunu öğrenince normal düşsün diye neler neler yaptım zıpladım merdivenleri 2 3 koşa koşa indim sağlıksız olmasına rağmen kese yerinden bile oynamadı kürtaj oldum Bi de sağlıklı ise tuttumıydu hiç bırakmaz inşallah. Çabuk normal hayata dönmek stres açısından iyi oluyor bugün de evde geçirecem yarın dışarı çıkıp biraz yürüyeceğiz

Benimde en son boş gebelik oluştu o zaman da aynı böyle ilk 3 gün biraz dikkat sonra ağır iş yapmadan günlük hayatıma devam ettim sonra boş gebelik olduğunu öğrenince normal düşsün diye neler neler yaptım zıpladım merdivenleri 2 3 koşa koşa indim sağlıksız olmasına rağmen kese yerinden bile oynamadı kürtaj oldum Bi de sağlıklı ise tuttumıydu hiç bırakmaz inşallah. Çabuk normal hayata dönmek stres açısından iyi oluyor bugün de evde geçirecem
Pamul ipine bağlı zannediyoruz korkuyoruz ama rızkı geldiyse gelir o yüzden kendimi bu 2. De kasmıyorum ha tedbiri elden bırakmıyorum ama stresede gerek yok çok güçlü embriyolar 😊

Arkadaşlar nasılsınız. Transferi olan arkadaşlar neler yapıyorsunuz. Sizleri merak ettim yazmak istedim herkese. ☺️
72 saati doldurdum sayilir tutunduysa tutundu bu sureçte inşallah tutunmuştur😥🤲🤲 ilk gun yattim genelde ikinci gun 4-5saat yol gittim o baya gerdi beni bisey olurmu ki acaba diye ama mecburduk suandada basit ev islerini yapiyorum yuruyorum evde Rabbime biraktim nasipte varsa herturlu olacak inşallah🥰

Arkadaşlar bir de bişey sormak istiyorum. Transferden sonra kabızlık yaşayan varmı varsa çözümler neler. Ikınmanın da çok riskli olduğunu duydum. Bilgilerinizi söyler misiniz ? 🤔

Arkadaşlar bir de bişey sormak istiyorum. Transferden sonra kabızlık yaşayan varmı varsa çözümler neler. Ikınmanın da çok riskli olduğunu duydum. Bilgilerinizi söyler misiniz ? 🤔
Çok şükür olamadım bol bol kayısı yedim su içtim kayısı suyu içtim işe yarıyor ıkınmak çok riskli bide karnını saat yönünde ovala bastırmadan rahatlatıyor

Canim benim doktorum gunde 2-3olcek duphalac surup onerdi kabiz oldugumda iceyim diye

Doktor kabız olmazyın dedi.kuru kayısı incir ye bol bol sabah aç karnına ılık suyla. Ben kabız değilim zaten ama doktor demişti ..

Kızlar çoğunluğun belirtisi yok sanırım bu sabah yazılan mesajları okudum da... benım bugün kahve pembe arası küçük bir akıntım olmuş peçetede gördüm. Ama benım rahim ağzında bi yaram varmış doktor en başta o yüzden olabilir demişti . O yüzden sormadım. 7.gün benım de. Malesef çok umutlu değilim ..inşallah çok seviniriz çok zormuş gerçekten... bugün test verecekler heyecanla sonuçlarınızı beklıyorz

Merhaba arkadaşlar ben de transferden sonra köye geldim burada vakit geçer🤲...ilk eve geldim gece. Bir sıcak bastı yandım sonra hiç bir şey olmadı şuan hiç olmamış gbiyim 🧐Allahım hepimize pozitifi nasip etsin ❤️
Amin canım benim hadi bakalım inşallah yüksek yüksek değerler görürsün. Bolca dinlen🌸Test tarihinin ne zaman.

Pamul ipine bağlı zannediyoruz korkuyoruz ama rızkı geldiyse gelir o yüzden kendimi bu 2. De kasmıyorum ha tedbiri elden bırakmıyorum ama stresede gerek yok çok güçlü embriyolar 😊
Aynen canım rabbim nasip ettiyse olacak biz tedbirimizi alıyoruz sonradan keşke dememek için hayırlısı olsun inşallah

X