Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Ah canım benim çok teşekkür ederim 🙏 inanın şu an ailemden daha çok sizlere ihtiyacım var. Biraz sakinledim @Edanmmmm benimle ilgileniyor sağolsun ve müzik dinliyorum iyi geldi .İnşallah güzel haberler vereceğiz 🙏🙏💞
Biz çok güzel bir ortam olduk gerçekten rabbim bu yolda yardım etsin hepimize. Sende elinden geldiğince düşünme kolay değil ama en azından sonucun 19 çıkmış ve gerçekten çok olumlu düşünüyorum ben. Yükselicek Allah’ımın izniyle 🙏 ♥️

Arkadaşlar nasılsınız. Transferi olan arkadaşlar neler yapıyorsunuz. Sizleri merak ettim yazmak istedim herkese. ☺️
Selam benim dün transfer oldu dunden beride ara ara adet olcakmisim agrisi var surekli yatiyorum bagzen kalkiyorum wc felan cok kucuk adimlarla biraz sıkıcı bir sureç, benim merak ettigim transfer oldugunuz gun kasik ve bel agrilari herkezde oldu mu

Selam benim dün transfer oldu dunden beride ara ara adet olcakmisim agrisi var surekli yatiyorum bagzen kalkiyorum wc felan cok kucuk adimlarla biraz sıkıcı bir sureç, benim merak ettigim transfer oldugunuz gun kasik ve bel agrilari herkezde oldu mu
Bende de oldu canım hala da ara ara devam eder kasık ağrım. Normal yani doktor da söylemişti ağrınız olur DİE. Korkma yani sürekli yatmakta tutunmasını engelliyor yazıyor internette kan dolaşımı için ara ara kolidorda falan bir tur at istersen dikkat et yine de 🙏

Arkadaşlar bir de bişey sormak istiyorum. Transferden sonra kabızlık yaşayan varmı varsa çözümler neler. Ikınmanın da çok riskli olduğunu duydum. Bilgilerinizi söyler misiniz ? 🤔
Duphalac şurup gunde 1 kapak serbest drdi doktor kabiz olursan daha oncede kullandigim bi ilacti cok işe yariyo

Bende de oldu canım hala da ara ara devam eder kasık ağrım. Normal yani doktor da söylemişti ağrınız olur DİE. Korkma yani sürekli yatmakta tutunmasını engelliyor yazıyor internette kan dolaşımı için ara ara kolidorda falan bir tur at istersen dikkat et yine de 🙏
Arada turluyorum tabi yatmaktan kemiklerim agriyo yoksa 😊 bana 9 gun sonra test yap dedi doktor

Kızlar merhaba şimdi kontrolden dönüyorum 4+3 şu anda ama keseyi çok net göremedi dr. perşembeye tekrar randevu verdi böyle bir durumla karşılaşan var mı? Daha çok küçük, bir kese gördüm gibi ama 2 tane olma ihtimali var perşembe tekrar bakalım dedi ama içim hiç rahat değil
Merak etme bu donemde ufak oasi normal persembe kesin gorursunuz

Benim 5. Gün Embriyosu 18 inde transfer 26 sında test yapabilirsin dedi doktor sizin niye o kadar ileri tarihte acaba

Yaş 24 tek embriyo sana tavsiyem idrar testi yapma. Negatifi görürsün moralin bozulur. İdrara geç karışıyor gebelik. Benim tanıdığım çoğu kişide idrarda çıkmadı kanda çıktı kendini yıpratırsın. Gününü beklemeni tavsiye ederim. Ben transfer olduktan sonra günümü beklemeye karar verdim. Hayırlısı artık. ☺️🤷‍♀️
Şeyma ne kadar da gençsin maşallah. Tüplern mi kapalıydı senin . Tüp bebeğe nasıl karar verdin

Şeyma ne kadar da gençsin maşallah. Tüplern mi kapalıydı senin . Tüp bebeğe nasıl karar verdin
Yok canım rahim filmi falan çekindim ama tüplerim açık. Hiç bir sıkıntımız yok. Ama nasip olmuyor histeroskopi oldum yine bir problem çıkmadı. Artık tüp bebeğe karar verdik. Ocakta başladım tedaviye. 18 yumurta toplandı 8 tanesi embriyo olup donduruldu. İlaçlardan rahimde polip oluştu histeroskopi ile alındı sonrada Rahime çizik atıldı. Şimdi de beklemedeyim bakalım inşallah 12 gün sonra nasip olur. 🙏

Mavi bugün 7.günüm kahve pembe arası lekelenmem oldu benım de . Keşke pozitif görsem... senjn başka belirtin var mıydı şuan kaç haftalıksın🎀
7 hafta 4 günlügm 😊 başka elle tutulur bişey olmadı kasık ağrısı ara sıra bide uyku hali vardı 🤗 inşallah sizinde yerleşme lekelenmesidir. Bende hep negatif sanmıştım sürpriz oldu o yüzden moral bozmayın umarım pozitiftir🥰🤲

X