Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Benim transferimn 6. Günü dayanamadım evde idrar testi yaptm ilk 2. Cizgi cok silik cıktı sonra dakikalar gectikce cizgi sadece 1 tane oldu acaba bu nedemek oluyor
Canim cok erken yapmissin ama bir daha yaparsan resmini at silik cikmasi gebelik var oluyor ilk dk larda

Hayırlı olsun canım trasferlerimiz İNŞALLAH RABBİM emeğimizin karşılığını verecek mübarek gece hürmetine

Adetin kaçıncı günü olmuş oldu transfer canım?

Merhaba gürgan klinikte ayrintili sperm testi veriliyor mu acaba bilgisi olan

Bende ayni durumdaym canim dun transfer gunumde cok ayakta kalmadim ama bugun 4-5saat yol geldim icime suphe dustu kendimi cok yorgun hissettim bugun uzuldum.. inşallah Rabbim korur meleklerimizi

Bende ayni durumdaym canim dun transfer gunumde cok ayakta kalmadim ama bugun 4-5saat yol geldim icime suphe dustu kendimi cok yorgun hissettim bugun uzuldum.. inşallah Rabbim korur meleklerimizi
İNŞALLAH Allah a emanet ler artık acaba koydukları yerde duruyor mu ilerledi mi napıyır birsürü soru var aklımda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…