Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Kızlar bu tedavi konusunda deneyimli olan, manevi olarak kendini iyi hisseden birileri bizlere yardımcı olabilir mi.oldu mu acaba tuttu mu tutacak mı diye çok düşünüyorum. Allah korusun olumsuz sonuç alsam toparlanmıcak gibi hissediyorum. Aslında her şeyin zamanı olduğunu Allahtan geldiğini biliyorum fakat bunu düşünüp rahatlayamıyorum neden😂 kitap okusam anlamıyorum film izlesem kendimi veremıyorum
Canim Ben varim dun negativi aldim once uzuldim sonra dedimki elbette herseyin birzamani bir vakti var bol bol dua oku kafani takatacak seyler yap dusinme rabbim ol derse olur insallah bebisleriniz tutunur suan normal hayatima devam ediyom

Ne demek buranın en güzel yanı bu bilgiler ben de burdan çok şey öğrendim, sadece estrofemle bu risk var maalesef bazen estrofem yumurtayı baskılayamıyor bu nedenle bir çok dr lucrin kullandırıyor, hatta cyclo artı lucrin ile yumurtayı baskılıyorlar, inşallah bir sonraki tedaviniz sorunsuz sonuçlanır, bol şans 🙏🙏
Güzel anlatmışsınız teşekkür ederiz🙏 ben de önce cyclo progynovayi kullandım o bitince estrofeme başladım. Yarın transfer öncesi kontrolüm var.

Herkes transferden once progestanına baktırmış sanki. Doktor benden istemedi. Ama ben cylo prognova diye bi ilaç kullandım. Burda kullanan da pek yok. O düzenleyici acaba ondan mı benden tahlil istemedi.
Cyclo progynovayı ben de kullandım. Yarın kontrolüm var. Transfer öncesi test isteyecek mi bilmiyorum.

2 saatlik yolculuk sonunda nihayet eve vardım şimdi uzandım. Klinikte yarım saat dinlendim çok sıkışık olmadım çok şükür dinlenme sonu taburcu olurken wc ye gittim. Arabada da arka koltuğa uzanarak geldin pek konforlu olmadı yollar hiç güzel değil. Evime ulaşmak için de 6 kat merdiveni dinlene dinlene çıktım tevekkül ettim Allaha hayırlı sağlıklı ise versin diyorum

2 saatlik yolculuk sonunda nihayet eve vardım şimdi uzandım. Klinikte yarım saat dinlendim çok sıkışık olmadım çok şükür dinlenme sonu taburcu olurken wc ye gittim. Arabada da arka koltuğa uzanarak geldin pek konforlu olmadı yollar hiç güzel değil. Evime ulaşmak için de 6 kat merdiveni dinlene dinlene çıktım tevekkül ettim Allaha hayırlı sağlıklı ise versin diyorum
Insalah tutunur cnm benim😍dinlen bolbol

Hayirli olsun🙏 ben dun aksam birkac video izledim yatarak da tutunabilecek birsey degilmis cok farkli seylermis iciniz rahat olsun.

Insalah tutunur cnm benim😍dinlen bolbol
Insallah allahin izniylen tutar canim uzan dinlen rabbim bu yolda gidenlere sabir versin insallah hic kimseyi bos cevirmesin amin 🤲🤲🤲

Kizlar dun beta yaptirmistim yarin cikar dedikleri icin baska hastanede yaptirip 91 sonucunu almistik dun ilk yaptirdigimizin sonucu da 72 cikti cok var arada sıkıntı var mi sizce yani 1 saat ara ile 72 ve 91 sonuc

Kizlar dun beta yaptirmistim yarin cikar dedikleri icin baska hastanede yaptirip 91 sonucunu almistik dun ilk yaptirdigimizin sonucu da 72 cikti cok var arada sıkıntı var mi sizce yani 1 saat ara ile 72 ve 91 sonuc
Benim transferimn 6. Günü dayanamadım evde idrar testi yaptm ilk 2. Cizgi cok silik cıktı sonra dakikalar gectikce cizgi sadece 1 tane oldu acaba bu nedemek oluyor 😔😔😔😔

Benim transferimn 6. Günü dayanamadım evde idrar testi yaptm ilk 2. Cizgi cok silik cıktı sonra dakikalar gectikce cizgi sadece 1 tane oldu acaba bu nedemek oluyor 😔😔😔😔
Idrara bakma benim doktorum onemsemiyor idrari kana baktir canim bi de idrar icin 6 erken ben de cok hafif cikti idrarda 10.gun üzülme tutmustur insallah

Canim Ben varim dun negativi aldim once uzuldim sonra dedimki elbette herseyin birzamani bir vakti var bol bol dua oku kafani takatacak seyler yap dusinme rabbim ol derse olur insallah bebisleriniz tutunur suan normal hayatima devam ediyom
Evet canım ama senin ikizlern var ya anneliği tattığın için bizlerden daha olgun düşünebiliyorsun😞 hepimize nasip olur inşallah

Hayirli olsun🙏 ben dun aksam birkac video izledim yatarak da tutunabilecek birsey degilmis cok farkli seylermis iciniz rahat olsun.
İnşallah canım doktorum da üstüne basa basa söyledi bugün dinlen yarın günlük hayatına dön sadece yorucu ağır iş yapma dedi. Dışarı çık yürü stresten uzak kal dedi.özellike merdiven i sordum istersen hergün in çık sıkıntı olmaz tutunmasında dedi yavaş dinlenerek in çık. Koşup zıplama yeter dedi😁

Kizlar merhaba, progestan fitili kullanirken ozel olarak dikkat etmem gereken birsey var mi? Hep ayni saatlerde mi alinacak bu konuda birsey demediler de.

Can
Kizlar merhaba, progestan fitili kullanirken ozel olarak dikkat etmem gereken birsey var mi? Hep ayni saatlerde mi alinacak bu konuda birsey demediler de.
ileri ittirmeye çalış canım. Koy ve sonra baş parmağınla ittir ileri .bi kısmı bazen akabilir sonradan ama çok akarsa yada tüm şekilde çıkarsa bidaha atarsın demişti doktor. İleri itersen sorun olmuyor. 1-2 saat farketmese de zamanında yapmak iyi olur tabiki.

X