Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

20oldu. Döngüm 27. Ama hiç alakası yokmuş erken geç olmasının
Sağol canım bilgi verdiğin için. Benim normal şartlarda bir döngüm de olmadığı için 🙈
Doktorun yanındayken insanın aklına gelmiyor sormak başka şeylere odaklanıyorum. Sonra eve gelip de düşününce şu nasıl acaba bu normal mi acaba diye diye kalıyorum 😂

Sağol canım bilgi verdiğin için. Benim normal şartlarda bir döngüm de olmadığı için 🙈
Doktorun yanındayken insanın aklına gelmiyor sormak başka şeylere odaklanıyorum. Sonra eve gelip de düşününce şu nasıl acaba bu normal mi acaba diye diye kalıyorum 😂
😄

Benim de dün dondurulmuş embriyo transferim oldu arkadaşlar ve adetimin 26. Gününde transferim gerçekleşti rahim kalınlığı ancak uygun hale geldi şimdi beklemeye başladım dün transferden sonra da akşam kılcal damar gibi bir lekelenme oldu yaşayan oldu mu bu durumu

Evet canım ama senin ikizlern var ya anneliği tattığın için bizlerden daha olgun düşünebiliyorsun😞 hepimize nasip olur inşallah
Amin canim vallahi 10 sene okadar laf soz duydumki binsukur tattim o duyguyu insallah rabbimin izniylen hepinizede tattirir duam sizlen rabbim duy bacilarimin senini hayirli kapilar ac hayirli evlatlar nasip et 🤲🤲

Bir kızım var doğal yoldan çikolata kistim tüplerimin içinde sıvı birikimine neden olmuş hidrosalpenks oluşmuş bir tüpümü aldılar laparaskopiyle bir yıl sonrada diğerini bağladılar hikayem böyle işte 5 yıldır 2. İçin uğraşıyorum Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın güzel günler görelim

Herkese merhabalar, transferime daha olduğu için bir süredir sessiz sessiz kenardan takip ettim paylaşımları 🥰
Öncelikle güzel haberler alan herkesi tebrik ederim, Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin, darısı biz bekleyenlere.
Olumsuz sonuçlanan arkadaşlar, vardır elbet bunda da bizim bilemeyeceğimiz göremeyecemiz bir hayır 🙏 Umarım en doğru ve en hayırlı zamanda alırsınız sizler de güzel haberleri 🙏
Ben de bugün kontrole gittim, adetimin 12. Günü estrofemin 10. Günü. Rahim kalınlığım 6,7mm. Doktor gayet iyi gidiyor ama iğnelere başlamadan 8-9mm leri görelim dedi. Geçen haftaki ilk muayanede tahmini salı-çarş demişti ama şimdi perşembe-cumaya kaydı dedi. O da cumartesi 8-9mm olup iğnelere başlarsak.
Bu da içime bir korku düşürdü rahim kalınlığım geriden mi geliyor planlanandan ya da olması gerekenden diye 🤔
Bu süreçten geçen birçok arkadaşımız var. Sizler adetin kaçıncı günü iğnelere geçtiniz, kalınlıklarınız nasıldı hatırlıyor musunuz?
Benimde adetin 12. Günü 7.5 du doktorum 9 olması lazım demişti beş gün sonra gittim 9.5 olmuştu yani 17. Gün felan iğnelere başladım 23. Gün de transferimi oldum korkmayın normal şuan rahim kalınlığınız

Benimde adetin 12. Günü 7.5 du doktorum 9 olması lazım demişti beş gün sonra gittim 9.5 olmuştu yani 17. Gün felan iğnelere başladım 23. Gün de transferimi oldum korkmayın normal şuan rahim kalınlığınız
Çok teşekkür ederim 🥰 ilk deneme olunca insan ister istemez herşeyi sorguluyor 🙈

Günaydın, bugün benim test günüm🙈 Evde yapmayacağım, direk kandan öğreneceğim demiştim ama son gün dayanamadım. 2. Çizgi çok silik, gebelik testleri ile ilgili çok bilgim yok. Nedir sizce, yorumlayabilir misiniz?

Eklentiler

• A8A1AEBA-36D0-46A8-AD26-44FA68BC10D5.jpeg
    A8A1AEBA-36D0-46A8-AD26-44FA68BC10D5.jpeg
    55 KB · Görüntüleme: 43
  • 038B1086-5273-46F3-BCE8-A2EB83C0F633.jpeg
    038B1086-5273-46F3-BCE8-A2EB83C0F633.jpeg
    59,4 KB · Görüntüleme: 41
Kızlar hep igne falan yazıyosunuz acaba bana doktorum neden hic vermedi sadece progestan olarak fitil kullanıyorum sizce bi sorun olurmu bilemedimki yaa

Günaydın, bugün benim test günüm🙈 Evde yapmayacağım, direk kandan öğreneceğim demiştim ama son gün dayanamadım. 2. Çizgi çok silik, gebelik testleri ile ilgili çok bilgim yok. Nedir sizce, yorumlayabilir misiniz?
Ayy canım tebrik ederim hamilesin saglıkla kucagına almayı nasip etsin Allah 😘😘

X